15 Років успіху компанії Мері Кей

26 Янв, 2015

15 Років успіху компанії Мері Кей

13 вересня 2008 міжнародна косметична компанія «Мері Кей» відзначає подвійний ювілей — 45 років з дня заснування компанії в США і 15 років успіху компанії в Росії.

Компанія була названа на честь її засновниці, Мері Кей Еш, яка, вклавши всі свої заощадження — 5000 доларів і заручившись підтримкою двох синів, вперше відкрила двері невеликого офісу своєї компанії «Мері Кей Косметікс» у м Даллас, штат Техас, США 13 вересня 1963.

Секрет успіху Мері Кей був простий: вона створила нову корпоративну культуру, основа якої — навчання, залучення до роботи і віра в сили жінок. Мета Мері Кей полягала у створенні нових можливостей для жінок у їх прагненні домогтися особистого та фінансового успіху. Завдяки наполегливій праці та ентузіазму корпорація «Мері Кей» з невеликої перетворилася на одну з найбільших компаній, що спеціалізуються на продукції по догляду за шкірою в області прямих продажів.

Консультанти Компанії пропонують продукцію «Мері Кей» клієнтам на класах по красі, саме тут Консультанти з краси підбирають індивідуально кошти для кожного з клієнтів залежно від їх потреб та індивідуальних особливостей шкіри. Принцип роботи Консультантів з краси компанії «Мері Кей»: «Спробуйте, перш ніж купити» — По даний момент залишається незмінним, як і залишаються незмінними постулати добра і безкорисливості, відносини до кар’єри і до оточуючих людей, на яких була заснована компанія, і якими протягом багатьох років керуються Консультанти з краси.

Косметичні засоби компанії «Мері Кей» — це її репутація, тому вона приділяє особливу увагу безпеці продукції. Компанія досліджує кожен інгредієнт, в тому числі рослинні екстракти, так як тільки в цьому випадку можна постійно пропонувати споживачам саму безпечну і відповідає сучасним вимогам продукцію.

Російське відділення Компанії відкрило свої двері в Москві в 1993 році. На сьогоднішній день «Мері Кей» в Росії — це офіс, склад і центри з обслуговування консультантів у Москві, а також регіональні центри в Єкатеринбурзі, Красноярську, Санкт-Петербурзі, Тюмені та Хабаровську. Компанія росте і розвивається, бере участь у глобальних маркетингових та рекламних проектах. За роки роботи Російське відділення компанії було нагороджено «Золотий Грамотою Мецената» за внесок у благодійну діяльність. «Мері Кей», Росія була удостоєна третьої премії конкурсу «БРЕНД РОКУ / EFFIE 2007» в категорії «Парфуми та косметика». Продуктова лінія «Мері Кей» налічує понад 200 найменувань і регулярно згадується в російських рейтингах провідних маркетингових компаній.

Колись засновницю Компанії Мері Кей Еш називали живою легендою, а вона відповідала, що вона «звичайна жінка, просто володіє незвичайною рішучістю». Саме завдяки її прикладу ось уже протягом 45 років жінки всього світу мають можливість вчитися і розвиватися, повністю реалізуючи свої здібності, щоб стати тими, ким вони здатні стати.

Похожие темы