3 Кроку до досконалості від Pantene ProV

01 Дек, 2014

3 Кроку до досконалості від Pantene ProV

  Хочете, щоб ваше волосся завжди виглядали абсолютно? У такому випадку вам потрібно піклуватися про них так само, як ви дбаєте про свою шкіру! Шампунь, кондиціонер і інтенсивна маска з нової колекції «Інтенсивне відновлення» від Pantene Pro-V захистять ваші волосся від пошкоджень, зробивши їх сильними і сяючими.

Досконалий образ складається з тисячі деталей: одяг, волосся, шкіра, макіяж, сумочка, взуття …

Доглянуті, гарні шкіра і волосся свідчать не тільки про здоров’я і благополуччя жінки, але і є її «візитною карткою». Невипадково більшість жінок щодня доглядають за шкірою, неухильно дотримуючись схемою: очищення, зволоження, харчування. Але чомусь коли справа стосується волосся, багато хто обмежується використанням шампуню і кондиціонера.

Доведено, що одного шампуню і кондиціонера недостатньо! Волоссю, як і шкірі, необхідний додатковий догляд — інакше вони неминуче будуть втрачати життєву силу. Щоб волосся було сильними і красивими, потрібно дбати про них так само, як ми дбаємо про нашу шкірі!

Відомо, що людське волосся володіють складною мікроструктурою. Кожен волосок покривають сотні крихітних лусочок, щільно прилеглих один до одного. Саме вони захищають волокна волосся від пошкоджень і відповідають за здоров’я і зовнішній вигляд наших волосся. При пошкодженні волоса розривається зв’язок між лусочками, оголюються волокна, починається руйнівний процес. Поступово волосся втрачає силу, ламаються і випадають …

До цих згубним змінам наводить безліч факторів. Погодні умови, стреси, дієти, використання хімічних засобів для укладки, фенів і стайлери — все це негативним чином позначається на стані нашого волосся. Однак це відбувається не відразу: все мікропошкодження накопичуються поступово, день у день. І в цьому полягає головна небезпека. Якщо пошкодження на шкірі ми бачимо відразу і можемо вжити заходів, то пошкодження на волоссі ми бачимо тільки тоді, коли оголюються волокна, і що-небудь зробити вже практично неможливо.

На щастя, тепер цього можна уникнути! Знаючи про те, що про волосся потрібно піклуватися так само, як про шкіру, фахівці Pantene створили для вашого волосся колекцію засобів «Інтенсивне відновлення».

«Інтенсивне відновлення» — це унікальна колекція засобів, призначених для регулярного догляду за волоссям. Вхідні до складу колекції шампунь, бальзам-ополіскувач та інтенсивні маски допоможуть вашому волоссю завжди виглядати бездоганно.

«Інтенсивне відновлення» від Pantene Pro-V — це не тільки щоденний догляд за вашими волоссям, але й контроль над ламкістю і втратою волосся. Регулярно використовуючи шампунь і кондиціонер з нової колекції, ви отримаєте блискучий результат: волосся стане шовковистим, слухняними і сяючими. Крім того, якщо ви хоча б один раз на тиждень будете застосовувати інтенсивну маску, ви зробите їх по-справжньому сильними і здоровими. Тому що саме цей додатковий догляд захистить волосся від пошкоджень, яким вони піддаються кожен день!

До складу колекції «Інтенсивне відновлення» входять два види масок. Моментально відновлююча маска-догляд з потрійним вмістом амінокислот (В тюбику) моментально повертає втомленим і пошкодженим волоссю еластичність і життєву силу, захищаючи їх від подальших ушкоджень. Поживна маска, що «Інтенсивне відновлення» (У баночці) живить сухі пошкоджені локони, допомагаючи скоротити втрату волосся через ламкість. Унікальність цих масок — в ексклюзивній формулі, розробленої в лабораторії Pantene. До її складу входять катіонні полімери, що володіють дивовижною властивістю. Вони розпізнають пошкоджені ділянки волосся і, подібно магнітів, притягуються до них. Направлено діючи безпосередньо на ті зони, які зазнали негативних змін, вони забезпечують догляд та захист саме там, де це необхідно. На проблемних ділянках волосся утворюється захисний шар з катіонних полімерів, тим самим розгладжується поверхню волосся і мінімізується ламкість.

Амінокислоти, що входять до складу унікальної Amino-S-формули, постачають волокна поживними речовинами, піклуються про тривале зволоження і відновлюють поверхню пошкодженого волосся по всій довжині.

Тепер всього три кроки відділяють ваше волосся від досконалості! Шампунь (очищення), бальзам-ополіскувач (зволоження) і інтенсивна маска (харчування), що входять до складу нової колекції «Інтенсивне відновлення» від Pantene Pro-V, не тільки допоможуть вам виглядати бездоганно щодня, але і захистять ваші волосся від ламкості і пошкоджень.

І тепер ніщо не завадить вам бути досконалою — у всіх деталях!

Шампуні / бальзами — 120 р., Маски — 160 р.

У продажу з листопада 2009 року.

Похожие темы