3 Способу набуття краси

3 Способу набуття краси

21 Июл, 2014

   В даний час в Москві налічується близько 600 клінік пластичної хірургії. В яку клініку звернутися, в якій клініці можуть якісно і на високому професійному рівні виконати ту чи іншу пластичну операцію, часом важко розібратися простому обивателю.

Добре, коли хтось із знайомих оперувався і радить звернутися в певну клініку до певного фахівця.

А адже найчастіше буває, що клініка в боротьбі за пацієнта пропонує новітні технології, а на консультації пацієнту з різних причин пропонують операцію за застарілою методикою, у зв’язку з неможливістю виконати сучасну.

Тому клініки, в яких проводяться ексклюзивні операції, найчастіше вкрай популярні і їх назва знає практично кожен, хто так чи інакше стикався з делікатною темою естетична хірургія.

У чому переваги клініки пластичної хірургії «Естет клінік»?

У клініці, створеній на базі ЦКБ ВАТ РЖД № 2 ім. Семашко, в сучасних операційних проводяться наступні унікальні операції з ексклюзивним методикам:

— ендоскопічні операції на обличчі

— ендоскопічне збільшення грудей анатомічними імплантатами

— лазерна ліпосакція

Ендоскопічний метод підтяжки обличчя

При стандартному лифтинге особи неможливо повною мірою усунути носогубні складки, складки кутів рота, що нависають «брилі».

При лифтинге особи ендоскопічним методом в «Естет клінік» всі ці зміни здійсненні.

Метод допомагає повернути первісний природний овал обличчя, позбавитися від зморшок, усунути основні ознаки старіння, але головна його перевага в тому, що він не створює ефекту маски.

Так як це найглибший метод підтяжки тканин в області обличчя, переміщується не тільки шкіра, жирова клітковина і м’язи, але і всі нерви і судини. Тобто змінюється положення всіх тканин, тому ефект омолодження дуже виражений.

Та й повторну процедуру доведеться робити не так скоро, як при «стандартному» лифтинге. Ефект після ендоскопічного ліфтингу обличчя зберігається близько 10 років.

Крім того, як стверджує пластичний хірург Якимець Валерій Григорович, при ендоскопічної «підтяжки» особа набуває природний вигляд, немає розтягнутості особи, яка виходить при виконанні операції звичайним доступом.

Одним з колосальних переваг ендоскопії особи є відсутність видимих ​​рубців.

З урахуванням мінімальної травматизації тканин реабілітаційний період протікає набагато швидше.

За допомогою ендоскопічного ліфтингу можна:

— розправити зморшки чола, міжбровні складки,

— усунути & quot; опущення & quot; брів,

— позбутися & quot; гусячих лапок & quot; біля очей,

— розправити носогубні складки,

— підняти щоки і скули,

— прибрати надлишки шкіри в області підборіддя.

Ендоскопічне збільшення грудей анатомічними імплантатами

Сутність операції полягає у введенні безпосередньо під великий грудний м’яз анатомічного імплантанта.

У нашій клініці при збільшенні грудей

ендоскопічним методом розріз для установки імплантату довжиною 3,0-3,5 см проводять в пахвовій області, в місці росту волосся. Через цей розріз формують хід в проекції молочної залози.

Перевагою пахвовій доступу є відсутність видимого рубця на самих грудей, покриття імплантату великим грудним м’язом, що запобігає його промацування, і найголовніше — сама залоза не травмується, що може позитивно позначатися на подальшому годуванні груддю.

При даній методиці необхідно використовувати ендоскопічне обладнання. Недоліки: метод вважається найскладнішим способом збільшення молочної залози, вимагає дорогого устаткування і високої кваліфікації хірурга.

Через пахвовуобласть встановлюють імплантати тільки круглої форми, так як правильно розташувати анатомічний імплантат через цей доступ технічно дуже складно.

В «Естет клінік» активно проводяться операції по збільшенню грудей з пахвовій доступу анатомічними імплантатами. Це улюблений метод збільшення грудей к. М. Н., Лікаря вищої категорії, пластичного хірурга Якимця Валерія Григоровича.

Лазерна ліпосакція (ліполіз)

Технологія SmartLipo дає вам можливість знайти ідеальну фігуру без процедури відкачування жиру і без скальпеля хірурга.

Малотравматичної і ефективність лазерного ліполізу досить швидко зробили дану процедуру дуже популярною в більшості країн світу.

Апарат SmartLipo

дозволяє доктору повністю контролювати хід проведення процедури і використовувати її навіть на найменших зонах, в т. ч. на обличчі.

Лазерна ліпосакція не є повною заміною звичайної ліпосакції, але є її найкращим доповненням і продовженням.

Перевагами лазерного ліполізу є: мінімальний травматизм, відсутність гематом, відсутність ускладнень, підтяжка шкіри (Лазер стимулює вироблення колагену, що особливо важливо при в’ялої шкірі шиї, живота, стегон і т. Д.), мінімальний період реабілітації.

Лазерний ліполіз на апараті SmartLipo

дозволяє забезпечити: безболісність процедури (можливість виконувати під місцевою анестезією), відсутність нерівностей, (які не виключені при звичайній ліпосакції), відсутність шрамів (лазерний ліполіз проводиться через прокол діаметром 1,0 міліметра).

Процедура проводиться під місцевою анестезією. Жирові клітини видаляються назавжди !!!

Це той метод, який практично завжди використовує при ліпосакції к. М. Н, лікар вищої категорії, пластичний хірург Иванченкова Тетяна Олександрівна.

«Естет Клінік»

Москва, вул. Будайськая, д. 2

Пластичні хірурги Якимець Валерій Григорович,

Иванченкова Тетяна Олександрівна

Тел .: +7 (495) 262-71-54, 585-70-40, 741-80-58, 514-35-65

www.estetclinic.ru

На правах реклами

Похожие темы