3 Способу повернути молодість

3 Способу повернути молодість

24 Окт, 2014

Хто з нас не мріє бути молодою і красивою протягом довгих років, незважаючи на біологічний вік? До яких тільки хитрощів не вдаються люди в гонитві за молодістю. Безперечно лише одне: з кожним роком зморшок стає все більше, шкіра і м’язи втрачають пружність. Як же позбутися ознак старіння? Про ін’єкціях краси розповість Passion.ru.

Завдяки досягненням сучасної медицини та покращення якості життя, тривалість життя людини стрімко збільшується. Але проблема старіння раніше існує — механізм запускається приблизно у віці 25-ти років.

Щоб запобігти процесу старечої деформації обличчя, вчені винайшли спеціальні шкірні наповнювачі — субстанції, здатні відновити об’єм шкіри, надавши їй тим самим молодий вид. За допомогою цих чудових засобів можна повернути минулі дівочі контури особи, позбутися від зморшок і рубців, надати тонких уст чуттєвий об’єм.

У чому перевага шкірних наповнювачів?

— Відновлюють тонус і пружність особи;

— розм’якшують і формують контур обличчя, надаючи обсяг в’ялої шкірі щік;

— зменшують і повністю видаляють мімічні зморшки і старечі зморшки, а також глибокі шрами, в тому числі і з’явилися в результаті акне;

— надають обсяг губам;

— повністю розгладжують зморшку на переніссі, яка виникає, коли людина багато хмуриться або мружиться на сонці, а також «гусячі лапки» і носогубні складки;

— змінюють форми кінчика носа або підборіддя;

— відновлюють втрачений об’єм м’яких тканин.

Які існують види шкірних наповнювачів?

Шкірні наповнювачі придбали в наші дні величезну популярність серед жінок, які хочуть зупинити процес старіння і повністю прибрати з обличчя ознаки цього процесу. Існує кілька видів наповнювачів, відновлюють та коригувальних особа, при цьому зберігаючи тривалий ефект.

Вибір величезний: від натуральних субстанцій, отриманих з людського тіла, до штучних, містять синтетику і сумісні з живими тканинами компоненти.

Шкірні наповнювачі можна розділити на три основні категорії:

— колагенові наповнювачі,

— гіалуронова кислота,

— гідроксил-апатит кальцію,

Шкірні наповнювачі можна також розділити за принципом терміну дії:

— наповнювачі, які заміщають природні тканини, діють від 3-х до 9-ти місяців;

— наповнювачі, що стимулюють утворення нових тканин, зберігають свою дію аж до року;

— постійно діючі наповнювачі — цей вид наповнювачів містить неразлагающіеся частинки, які, як правило, надають нескінченне дію на місце, до якого була зроблена ін’єкція.

Гіалуронова кислота є природною субстанцією, яку отримують з людського тіла. Вона безпосередньо впливає на те, як шкіра

виглядає і як функціонують шкірні процеси. Гіалуронова кислота надає шкірі обсяг і здоровий, молодий вид.

Принцип її дії виглядає наступним чином: ін’єкції гіалуронової кислоти заповнюють області між колагеном і еластином (з’єднувальним білком), що відновлює шкірний обсяг, загублений з віком. У наші дні ін’єкції гіалуронової кислоти користуються великою популярністю, оскільки вони практично не викликають алергії.

Гідроксил-апатит є дуже потужним шкірним наповнювачем. З його допомогою можна позбавитися від глибоких зморшок, «зморшки похмурості» в області перенісся, а також додати об’єм обвислим щоках. Цей компонент також природним чином присутній в людському тілі.

Похожие темы