40 Років легендарної системі догляду за шкірою від Clinique

12 Мар, 2015

У 1968 році відомий дерматолог доктор Норман Орентрек і винахідливий редактор американського журналу Vogue Керол Філіпс отримали пропозицію від сім’ї Лаудер створити першу дерматологическую лінію засобів догляду, перевірених на алергію і не містять ароматів. Так на світ з’явилася легендарна марка Clinique.

3-Ступенева Система догляду за шкірою, розроблена Норманом Орентрек для своїх пацієнтів ще до появи Clinique, була простою і ефективною, вона швидко давала помітні результати, і завдяки цьому привернула увагу великої кількості покупців і косметичних фахівців.

Доктор Норман Орентрек про Clinique:

«3-Ступенева Система догляду за шкірою народилася з мого досвіду практикуючого дерматолога. Протягом багатьох років я рекомендував своїм пацієнтам триступеневий догляд за шкірою — спочатку очищення за допомогою мила, потім відлущування за допомогою лосьйону, що містить саліцилову кислоту, який видаляє жир і омертвілі клітини, і, нарешті, зволоження за допомогою крему. Спочатку такий догляд я рекомендував пацієнтам з акне, а потім з’ясувалося, що така система покращує стан і зовнішній вигляд будь-якої шкіри. Універсальних продуктів не існує, але 3-Ступенева Система догляду за шкірою підходить всім. Ми розробили ефективні засоби для різних типів шкіри, навіть для самої чутливої. У той час більшість косметичних марок пропонували маскування недоліків, а Clinique стала першою маркою, яка пропонувала кошти для їх усунення. З лінією перевірених на алергію і не містять ароматів продуктів Clinique стала ідеальною маркою для кожної жінки ».

40 Років легендарної системі догляду за шкірою від Clinique

Вже стала легендою 3-Ступенева Система догляду за шкірою, що складається з очищення, відлущування і зволоження, була і залишається наріжним каменем марки. Система пропонується в різних варіантах для сухої, жирної та комбінованої шкіри, і допомагає шкірі будь-якого типу залишатися доглянутою і здоровою. 3-Ступенева Система догляду за шкірою включає в себе мило для обличчя (Facial Soap), яке очищає шкіру, відлущуючий лосьйон (Clarifying Lotion) для видалення відмерлих клітин і один з найпопулярніших продуктів марки — унікальний зволожуючий крем Dramatically Different Moisturizing Lotion.

Через чотири десятиліття марка Clinique, в основі якої лежить передова система догляду за шкірою: 3-Ступенева Система Clinique, святкує свій ювілей. У той час, коли фахівці косметичної індустрії в більшості своїй вважали, що ефективні продукти для жінок зі специфічними потребами створити неможливо, Clinique почала своє доленосне співпрацю з дерматологом Норманом Орентрек. Зберігаючи вірність традиціям марки, фахівці відділу досліджень і розробок Clinique тримають руку на пульсі новітніх досліджень і розробок, для чого співпрацюють з провідними університетами, науковцями та дерматологами. Крім того, вони продовжують вивчати фізіологію шкіри, щоб створювати продукти, що впливають на роботу її механізмів.

Співпраця доктора Орентрек з Clinique триває вже довгі роки. Його діти, доктор Девід Орентрек і доктор Кетрін Орентрек продовжили справу батька і стали провідними дерматологами Clinique. Їх авторитет і знання в галузі медицини дозволяють Clinique отримувати новини з перших рук.

Перевірено на алергію. 100% без ароматів.

Похожие темы