6 Оригінальних способів омолодження

11 Ноя, 2014

6 Оригінальних способів омолодження

Кожна жінка хоче завжди залишатися молодою і привабливою. Саме тому фахівці щорічно розробляють нові косметичні процедури, креми, ін’єкції, які покликані зупинити мить і продовжити молодість.

Фахівці трудяться на благо жіночої краси, залишається лише вибрати відповідний спосіб боротьби з її головним ворогом — старінням. Passion.ru підібрав для вас 6 найоригінальніших способів омолодження.

Елос-омолодження

Елос — новий, але вже перевірений спосіб омолодження. Він добре зарекомендував себе в Америці, Японії, а також у багатьох країнах Європи. Ця інноваційна технологія здатна позбавити від зморшок зони передчасного старіння — руки, обличчя і шию.

Процедура проводиться за допомогою спеціального апарату, який впливає на проблемні ділянки особливої ​​оптичної енергією. Завдяки оптичним променям, проникаючим безпосередньо в клітини шкіри, в організмі починається швидке зростання колагену і еластину, які відповідають за тонус дерми. Під час процедури пацієнтка відчуває поколювання.

Тривалість процедури — від 30 хвилин до 1 години, залежно від зони застосування. Найкращих результатів можна досягти, пройшовши повний курс елос-омолодження — близько 6-ти процедур.

Вартість — близько 7000 рублів за сеанс.

Фракційне лазерне омолодження

Фракційний лазерний термоліз (фраксель, Fraxel) — ефективний засіб в боротьбі з віковими змінами шкіри. Тривалість процедури залежить від обсягу роботи. В середньому, обробка обличчя і шиї займає 20 хвилин.

Перед процедурою косметолог наносить на ділянку гель-анестетик. Далі на шкіру впливають сіткою лазерних променів, яка злегка пошкоджує її поверхню. Завдяки цьому, в клітинах запускається механізм природного відновлення тканин, значно підвищується тонус колагену, в результаті поліпшується структура шкіри і її зовнішній вигляд.

Омолодження починається з п’ятого дня і посилюється при повторних процедурах. Після фраксель можливе виникнення невеликих почервоніння на шкірі і отечностей, які пропадуть на четвертий день.

Фракційне омолодження можна робити не частіше, ніж раз на місяць, так як повний цикл відновлення клітин займає близько 30 днів.

Для найбільшого ефекту потрібно п’ять процедур, проте кількість підбирається індивідуально, залежно від стану епідермісу.

Повний курс фракційного омолодження обличчя та шиї обійдеться в 25000-30000 рублів.

Йога-омолодження

Не секрет, що йога є кращим способом відновлення внутрішньої енергії людини і приведення в тонус м’язів тіла. Але мало хто знає, що йога — ще й приголомшливий метод омолодження.

Існує спеціальний напрям у йозі, виконуючи постулати якого, можна стимулювати клітинний метаболізм, запустити в організмі процес регенерації тканин шкіри.

Східне вчення говорить, що в організмі є декілька чакр, однією з них є Сома, яка знаходиться у верхній частині лоба. Східні мудреці вважають, що ця чакра виливає особливий нектар — джерело молодості і здоров’я.

Щоб не дати нектару зникнути, необхідно щодня приймати спеціальні пози, які буду стимулювати його вироблення:

  • стійка на лопатках з піднятими догори ногами;
  • різні стійки на голові;
  • стійка на руках.

Ці пози спрямовані на підтримання в організмі енергії молодості. Завдяки їм, підтягується шкіра, перестають випадати волосся, ламатися нігті. Такі вправи знімають застій в лімфі, стимулюють кровообіг.

Перебувати в цих позах необхідно по 7-10 хвилин в день. Але можна почати з меншої кількості часу.

Вартість занять йогою — від 500 рублів до 5000, залежно від студії.

Радіочастотний ліфтинг

Термаж, або радіочастотний ліфтинг, проводиться за допомогою спеціального апарату, що направляє радіочастотні хвилі в найглибші шари дерми. Хвилі нагрівають дерму і змушують її виробляти колаген та еластин, що підтримують шкіру в тонусі.

Лікар чітко відстежує кожен міліметр оброблюваної поверхні, тому перегріву шкіри не настає. Процедура не вимагає анестезії, так як абсолютно безболісна.

Ефект видний не відразу. Омолодження відбувається протягом півроку, оскільки шкіра після процедури підтягується поступово. До речі, термаж — хороший метод для боротьби з целюлітом.

Для відновлення особи знадобиться 5 процедур (по 1 на тиждень), тіла — 8 сеансів (1 на тиждень).

Незважаючи на свою безпеку, радіочастотний ліфтинг має безліч протипоказань. Тому, перш ніж йти на цю процедуру, необхідно сходити на консультацію з лікарем.

Вартість радіочастотного ліфтингу — від 40000 до 60000 рублів.

Похожие темы