7 Видимих ​​ознак сильного волосся

7 Видимих ​​ознак сильного волосся

30 Июл, 2014

  Здорові, сильні, доглянуте волосся роблять жінку привабливою і надають їй впевненість у собі. PANTENE PRO-V представляє інноваційну формулу з Amino-S і додає волоссю всі 7 видимих ​​ознак сильного волосся, про які мріє кожна жінка:

1. Блиск

Блиск — найяскравіший ознака сильного волосся. Адже всім очевидно: блискуче волосся — це здорове волосся. Поверхня здорового, неушкодженого волоса складається з щільно прилеглих лусочок, які розташовуються рівними шарами. Гладка поверхня кутикули відбиває світло, завдяки чому волосся виглядають блискучими. Пошкоджена ж кутикула робить волосся тьмяними і млявими.

2. Пружність

Ламкість — це не просто неприємність, а одна з причин втрати волосся. Часте розчісування, фарбування, термоукладкі — все це є значним навантаженням для волосся, часто веде до їх сухості і ламкості, внаслідок втрати здатності утримувати необхідну кількість вологи. Ослаблені, пересушені волосся часто плутаються, рвуться, ламаються.

3. Здорові кінчики

Сечёние кінці з’являються в результаті неправильного догляду, найчастіше у жінок з довгими і надмірно сухим волоссям. Жорстка вода, часте миття, неякісний шампунь, різні механічні пошкодження — ці та інші несприятливі фактори призводять до виникнення січених волосся. Кінчики таких волосся розщеплюються на дві-три частини, представляючи собою некрасиві «пензлика».

4. Густота

Природний обсяг здатний додати чарівність будь зачісці. Однак неправильно підібрані засоби по догляду і негативний вплив навколишнього середовища роблять волосся тонкими, позбавленими бажаного обсягу. В результаті зачіска виглядає непривабливо, а волосся — ослабленими і недоглянутими.

5. Менше волосся на гребінці

Немає нічого прекраснішого, ніж здорові сильні волосся, повні обсягу та енергії. Але найчастіше волосся втрачає свою силу, стають вразливими і випадають. Причин може бути дуже багато: незбалансоване харчування, стреси, неправильне використання косметичних засобів — все це надає саме негативний вплив навіть на самі хороші від природи волосся.

6. Слухняність

Неслухняне волосся погано вкладаються, електризуються і пушаться. Якщо волосся володіють цілісною, здоровою структурою, то вони легко укладаються. Якщо ж, навпаки, волосся пошкоджені, зруйновані під впливом різних факторів, то вони стають менш пружними і насилу піддаються укладанню.

7. М’якість

Жорсткі волосся нееластичні, вони плутаються і погано розчісується, важко піддаються завивці. Найчастіше вони бувають такими від природи, але іноді стають жорсткими в результаті різних пошкоджень. Жорсткі волосся деколи слабкі, тендітні, легко ламаються і розщеплюються.

Нова живить про-вітамінна формула з Amino-S — Інновація в догляді за волоссям, розроблена спеціально для відновлення і зміцнення волосся від коренів до кінчиків по всіх 7 видимими ознаками сильного волосся. Тепер догляд за волоссям приносить ще більш блискучий результат: волосся повні природного блиску, пружні, м’які, виглядають густими, менше посічених кінчиків, менше волосся на гребінці, і неймовірно слухняні. Переконатися в цьому нескладно — ти зможеш сама побачити силу волосся з PANTENE PRO-V і відчути себе незвичайно!

Рекомендовані ціни:

Шамнунь 250 мл. — 95 руб.

Бальзам-ополіскувач 200 мл. — 95 руб.

Шамнунь 400 мл. — 139 руб.

Бальзам-ополіскувач 400 мл. — 139 руб.

Похожие темы