9 Кращих тушею весни

28 Авг, 2014

9 Кращих тушею весни

Пора весняного загострення благоволить беззастенчивому флірту. А значить, настав час стріляти очима направо і наліво. Для того щоб налаштувати «приціл», в цьому сезоні вам не знадобиться нічого, крім туші. Редакція Passion.ru самовіддано перевірила магнетичне дію весняних новинок на своїх віях і вже підраховує кількість жертв, зачарувала поглядом.

Туш-стиліст «Неймовірний об’єм» Oriflame

Чесно кажучи, я не люблю експериментувати з тушшю. Зазвичай користуюся однієї, перевіреної роками маркою. Але тут вирішила спробувати новинку від Oriflame — туш-стиліст «Неймовірний об’єм» в яскраво-фіолетовому флакончику.

Пухнаста зручна пензлик добре розділяє вії і фарбує їх до самих кінчиків. Я спробувала відразу ж нанести другий шар, ефект приємно здивував. Вії стали помітно об’ємніше, при цьому виглядали досить природно. Тоді я зважилася нанести третій шар туші, що додало нереальний обсяг. Що дивно, я не відчула ніякої ваги на віях.

Незважаючи на те, що туш здалася мені досить рідкою по консистенції, вона моментально підсохла на віях, не залишила слідів на повіках ні під час нанесення, ні протягом дня. Увечері я навіть спробувала нанести ще один шар, щоб «оживити» make up: туш відмінно лягла!

Я завжди користувалася дорогою косметикою і була переконана, що хороша туш не може коштувати дешево. Але зараз мене також приємно здивувала ціна. Вона раз в 5 дешевше тієї туші, якої я звикла користуватися, але за якістю нітрохи не поступається.

Оцінка: 9 з 10
Ціна питання: 310 руб.

Туш Oriflameтестувала менеджер з реклами Анна Мізяева

Туш Maybelline Rocket Volume Express

В першу чергу звернула увагу на пензлик — м’які еластичні щетинки прекрасно розчісують і дійсно сприяють рівномірному нанесенню туші на вії від коренів і до кінчиків. Виробники стверджують, що це суперреактівная пензлик, яка сприяє легкому ковзанню і дарує віям 8-кратний об’єм.

Обіцяного восьмикратного збільшення обсягу я, на жаль, не помітила, — можливо, через те, що завдала туш всього в один шар. Решті заявленим параметрамRocket відповідає цілком — дійсно дуже легко і швидко наноситься. Приємно здивував насичений чорний колір, який чудово поєднується з димчастим макіяжем очей.

Туш на основі гелю з кремоподібною текстурою лягає на вії дуже природно, при цьому подовжує, розділяє і абсолютно не ускладнює їх. До речі, протягом дня вона не обсипається і не друкується на століттях.

Оцінка: 9 з 10
Ціна питання: 369 руб.

Туш з ефектом накладних вій Starlette Mascara effet faux cils від Л’Етуаль

Як володарка світлих і не відрізняються особливою довжиною вій, я дуже прискіплива у виборі туші. На цей раз мені випала можливість протестувати чорну туш з ефектом накладних вій Л’Етуаль.

Для початку зазначу як плюс дуже зручну велику і пухнасту щіточку, яка, на мій погляд, відмінно підкручує і подовжує вії. Однак обіцяних ідеально розділених війок я, на жаль, не побачила.

Туш дуже швидко сохне безпосередньо під час нанесення, що призводить до утворення невеликих грудочок і трохи склеює вії при нанесенні другого шару. Відносно стійкості можу відзначити, що туш відмінно тримається протягом дня, не обсипається і не залишає слідів на століттях. При цьому добре змивається засобом для зняття макіяжу (Я використовувала молочко і тонік).

Оцінка: 7 з 10
Ціна питання: 369 руб.

Туш від Maybelline і від Л’Етуаль тестувала менеджер спецпроектів Халцонен Катерина

Туш для нижніх вій Bottom Lash Mascara Clinique

Нова туш для нижніх вій — маленьке і елегантне диво від Clinique. Як люблять говорити в рекламних роликах: «вона фарбує те, що іншим не під силу», тобто з педантичною точністю виводить кожну нижню вію.

Справжній акуратист Clinique Bottom Lash Mascara робить свою роботу чисто, радуючи приємним результатом. Легка текстура не утворює грудочок, не друкується на нижніх повіках, рівномірно розподіляється по довжині вій.

Відкрию маленький секрет: перевірено на власному досвіді — туш добре фарбує і верхні вії, особливо в куточках очей. До речі, вона легко змивається теплою водою без додаткових коштів демакіяжу. Clinique Bottom Lash Mascara можна використовувати в дуеті з будь тушшю, компактна малятко легко поміщається в сумочку чи клатч, і це справжня палочка-виручалочка для створення образу богині.

Оцінка: 9 з 10
Ціна питання: 700 руб.

Туш Clinique тестувала автор Passion.ru Олександра Туровська

Похожие темы