Adonia Organics і Athena Skin Care тепер в Росії!

01 Дек, 2014

Adonia Organics і Athena Skin Care тепер в Росії!

  Косметичні засоби американських косметичних марок Adonia Organics і Athena Skin Care, вже завоювали велику популярність в США і Європі, тепер можна придбати і в Росії. Ексклюзивні права на дистрибуцію продукції марок Adonia Organics і Athena Skin Care в Росії отримала компанія «Адонія Груп».

Основна ідея, реалізована в продукції цих косметичних марок, полягає в тому, що краса повинна бути природною і створюватися силами самого організму. За задумом творців, косметичні засоби покликані відстрочити або навіть стати реальною альтернативою радикальних методів корекції зовнішності, таким як різні хворобливі ін’єкції, складні і апаратні процедури, і, в деяких випадках, пластичної хірургії.

Важливими умовами, які ставили перед собою творці продукції Adonia Organics і Athena Skin Care, були:

— очевидний ефект, що виявляється протягом короткого часу після початку застосування, і довго зберігається при регулярному використанні;

— застосування в основі косметики натуральних органічних речовин, у тому числі природних масел і екстрактів рослин і стовбурових клітин зародків рослин, які здатні стимулювати клітини шкіри до оновлення;

— відмова від хімічних медичних препаратів і гормонів, щоб забезпечити найбільш природне сприйняття і не завдати шкоди шкірі і організму.

В результаті наполегливої ​​роботи і серйозних досліджень була створена повна серія кремів Adonia Organics і Athena Skin Care, дають очевидний і стійкий ефект, який для деяких продуктів косметичної лінійки стає помітний вже через декілька хвилин після застосування.

Особливо слід відзначити успіхи в питаннях омолодження шкіри обличчя та боротьби з целюлітом, підтверджені клінічними дослідженнями розташованої в Нью-Йорку Лабораторії Американської Медичної Асоціації (АМА), та низкою інших установ. Згідно з результатами випробувань, антивікова сироватка Adonia Stemulift Serum і антицелюлітний засіб Adonia LegTone Serum показали відмінні результати.

Окремо стоять чудові розробки Adonia Organics в області автозагаром. Лінійка продукції складається з бронзаторами для обличчя та автозасмаги для тіла, які вироблені з використанням натуральних компонентів і безпечні для шкіри. Вони легко наносяться, вбираються за секунди, і дають бажаний рівний, красивий загар.

Крім США, тільки в Росії продукція Adonia Organics і Athena Skin Care представлена ​​повною лінійкою з усіх 12 косметичних засобів, призначених для боротьби з найбільш поширеними недосконалостями зовнішності: целюлітом, проблемної і в’янучої шкірою, недостатньо густими віями і бровами та ін.

Всі косметичні засоби, призначені до реалізації в Росії, успішно пройшли необхідні процедури сертифікації.

Похожие темы