Актуальний манікюр елегантна стриманість

21 Янв, 2015

   Для багатьох з нас манікюр — засіб самовираження. Одні дівчата без розуму від кольорових лаків, інші — від накладних нігтів або складного нейл-арту. Passion.ru уважно розглянув фотографії останніх модних показів і Предалгаем вам ознайомитися з наймоднішими тенденціями манікюру — 2008.

Дослідники з подивом відзначають той факт, що близько половини американок, які часто воліють не витрачати часу навіть на найпростіше макіяж, обмежуючись світлими тілесними помадами, чесно зізналися: вони відчувають себе «роздягненими» без манікюру.

Так що просто красиві доглянуті руки — це вже недостатньо для сучасної жінки.

Адже манікюр

— Це один з найпростіших і найбільш ненав’язливих способів створити якийсь «образ». Навіть якщо ви виберете готичні чорні або темно-фіолетові нігті, але збережіть елегантну стриманість в одязі та макіяжі, це, в більшості випадків, не виглядатиме агресивним і зухвалим.

Яскраві червоні нігті

подарують присмак легкої провокації нудному вигляду ділової жінки в класичному англійському костюмі, а кольорові (блакитні або, скажімо, зелені) внесуть нотку юної тінейджерською свіжості.

Інша справа, що мало кому з ділових жінок, схильних до класичної елегантності, приходить в голову зробити саме такий манікюр. А даремно! Тенденції нинішнього весняно-літнього сезону підштовхують саме до таких експериментів.

Перш за все, слід звернути увагу на те, що карамелеве різнобарв’я минулого літа пішло. І хоча модний весняно-літній сезон в цілому відзначений такою собі веселою життєрадісною романтикою, на манікюр це не поширюється.

Сьогодні тут все ж більше спокою і стриманості — ніяких там лимонно-жовтих або апельсиново-помаранчевих нігтів нам не пропонують.

Але колірна палітра все ж досить широка. Так, завоювали собі місце під сонцем блакитні або світло-зелені лаки. Перш за все, їх рекомендують носити з легкими сукнями з квітковими принтами або з одягом в актуальній для цього модного сезону зеленої палітрі.

Серед хітів і темні лаки. Звичайно, це не готичні чорні, а швидше просто дуже темні відтінки інших кольорів — наприклад, теракотового, баклажанового, сливового. А в підсумку в поєднанні зі спокійним макіяжем і традиційним дрес-кодом ділової жінки це виглядає не готичним викликом, а скоріше вишуканим витонченим декадансом.

На рівних представлена ​​в цьому модному сезоні і протилежна тенденція — світлі нігті. Але й тут можна відзначити свої особливості.

Якщо минулого літа і нинішньою зимою натуральні відтінки лаків були матовими за фактурою, то в цьому сезоні нам пропонуються прозорі лаки. Вони нагадують чимось ті, які є в підліткових наборах типу «твоя перша косметика», але відрізняються від них дуже тонкими приємними відтінками.

Похожие темы