Аліса в країні OPI

Аліса в країні OPI

30 Июл, 2014

Аліса в країні OPI

  — Звідки ви знаєте, що я не в своєму розумі? — Запитала Аліса. — Звичайно, не у своєму, — відповів Кіт. — Інакше як би ти тут опинилася?

Ми живемо в шаленому світі з божевільним ритмом з фантастичними можливостями і при цьому абсолютно не віримо в чудеса … А може, варто хоч раз у житті відкинути всі сумніви і відправитися услід за Білим Кроликом у дивовижну країну Чудес ..? За прогнозами зірок, найкращий час для цього — березня 2010. І все тому, що в цей час на екрани російських кінотеатрів виходить фантастико-пригодницький фільм культового режисера Тіма Бертона «Аліса в Країні Чудес». У ролях такі світові знаменитості, як Джонні Депп, Енн Хетуей, Хелена Бонем-Картер та інші.

І тепер головне питання, яке вже читається у вашому здивований погляд: і при чому ж тут OPI? .. Ні, компанія OPI НЕ спонсор фільму, і її президент Джордж Шеффер, обожнює перевтілення і містифікації, не бере участі в фільмі в якості актора. Все набагато цікавіше! Компанія Disney запропонувала OPI створити колекцію лаків за мотивами цього фільму!

Тому зараз ми поспішаємо представити Вашій увазі цю унікальну колекцію, яка так і називається «Аліса в Країні Чудес».

У колекції 4 відтінки:

— Лак Mad as a Hatter, «Божевільний Капелюшник», NLA57 — нерозважливо-прекрасний мерехтливий відтінок. Вкрай незвичайний, як і історія його створення. Арт-директор компанії OPI Сьюзі-Вайс Фішман, приступаючи до створення колекції, не забула поглянути в очі Божевільного Капелюшника. І на дні цих божевільних, з веселою іскоркою очей вона і «побачила» цей незвичайний відтінок, який найбільше нагадує розсип зірок, якимось дивом опинилися у флаконі.

— Лак Off With Her Red, «Геть Червону Королеву», NLA55 — Це яскраво-червоний лак самої Червоної Королеви. Надає почуття впевненості, здатний наділяти красою і владою. Небезпечний для чоловіків!

— Лак Absolutely Alice, «абсолютний Аліса», NLA56 — казкове сяйво небесно-блакитного. Такий же легкий, повітряний, як і сама Аліса. Проливає бальзам на душу і легко знаходить вихід з будь-яких ситуацій.

— Лак Thanks so Muchness !, «Тисяча подяк», NLA58 — Блиск на нігтях надає блиск очам, а казковий вогненно-рубіновий відтінок здатний створити казковий настрій!

Колекція надійде в продаж після прем’єри фільму 4 березня 2010

Похожие темы