Антибактеріальна пудра досконалість молодості

11 Апр, 2014

Антибактеріальна пудра досконалість молодості

Антибактеріальна косметика необхідна при догляді за проблемною шкірою, яка схильна ставати осередком мікроорганізмів. Через це проходять багато юнаків і дівчат у підлітковому віці, і якщо для чоловічої статі потрібно підібрати якісну ухаживающую косметику для щоденного застосування, то для дівчат необхідні і декоративні засоби. Антибактеріальна пудра — це косметика, яка стає справжнім порятунком для молодої шкіри з дефектами, які доводиться маскувати день за днем.

Необхідність в антибактеріальної пудрі

У підлітковому віці і далі, якщо шкіра продовжує залишатися проблемною, необхідність саме в антибактеріальної пудрі

Пудра: від первісних білил до бронзера

дуже висока. Це пов’язано з тим, що жінки із запаленнями, прищиками, жирним блиском, почервоніннями та іншими дефектами на обличчі, схильні інтенсивно запудрювати їх, роблячи це кілька разів на день. В результаті пори закупорюються, порушується шкірне дихання, шкіра стає ще більш роздратованою і проблеми посилюються.

Багато дівчат ніби ходять по замкнутому колу: вони намагаються приховати своє акне косметикою, але отримують ще більш сильне ураження шкіри. В даному випадку потрібно, по-перше, звернутися до лікаря дерматолога, який порадить курс лікування (медикаментозне, косметологічне), а по-друге, переглянути свою косметичку. Придбання антибактеріальної пудри — це гостра необхідність при такій шкірі.

Властивості антибактеріальної пудри

Пудра носить назву антибактеріальної через включення до її складу компонентів, які борються з розмноженням шкідливих бактерій, протизапальних речовин, заспокійливих чутливу і роздратовану проблемну шкіру. Крім того, до складу антибактеріальної пудри часто входять речовини, які делікатно підсушують її, звужуючи пори, але не закупорюючи їх і не утворюючи комедонов. Остання властивість цінується особливо високо, адже закупоркою пір грішать багато пудри молодіжних ліній.

Проблемній шкірі важливо забезпечити якісний догляд і маскування без масел і тим більше вазеліну.

Саме масляні текстури стають сприятливим середовищем для активного розмноження бактерій, що викликають і поглиблюють запалення. Антибактеріальна пудра не містить масел, а й застосовувати її потрібно на обличчі без тонального крему, який може включати до складу такі текстури. Перед використанням пудри на обличчя можна накласти хороший коректор без масляної основи, але з прекрасними маскирующими властивостями. Антибактеріальна пудра наноситься зверху.

Не слід турбуватися про те, що дефекти шкіри залишаться видимими, тому що текстура сучасних антибактеріальних пудр досить щільна і добре пигментированная, щоб приховати всі недоліки шкіри, не допускаючи їх прояву і розвитку. Така пудра укупі з правильно підібраним коректором стане незамінним засобом в косметичці дівчини, яка проходить курс лікування акне

Поради для лікування дорослого акне: увагу на деталі

.

Завдяки універсальності своєї дії (маскування, підсушування, матування) і гігієнічності складу, антибактеріальна пудра знаходить своє заслужене місце в косметичках дівчат, шкіра яких не переносить тонального крему. Її купують знову і знову, переконуючись в ефективності. Розкид цін на цей вид пудри дуже широкий, її випускають як демократичні бренди, що спеціалізуються на декоративній косметиці

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

для молоді, так і елітні марки, які збагачують свої пудри обширним вітамінно-мінеральним комплексом.

Бренди, що випускають антибактеріальну пудру

Найбільшу популярність у дівчат завоювала антибактеріальна пудра німецької марки Manhattan (засіб Manhattan Clearface). Вона поєднує доступну ціну і підтверджені відмінні результати. Essence Pure Skin — пудра для молодої шкіри, яка чудово матує, не роблячи обличчя маскою, надаючи йому ніжне сяйво. Французька марка Vivienne Sabo випускає хорошу антибактеріальну пудру Ideal Sublime з щільним покриттям і відмінною маскуванням без натяку на обваження. Clinique пропонує пудру Clarifying Powder Make Up, розроблену спеціально з урахуванням потреб проблемної шкіри. Також антибактеріальні пудри можна знайти в лініях таких марок як Collistar і Shiseido.

Похожие темы