Антибактеріальна пудра досконалість молодості

Антибактеріальна пудра досконалість молодості

11 Апр, 2014

Антибактеріальна пудра досконалість молодості

Антибактеріальна косметика необхідна при догляді за проблемною шкірою, яка схильна ставати осередком мікроорганізмів. Через це проходять багато юнаків і дівчат у підлітковому віці, і якщо для чоловічої статі потрібно підібрати якісну ухаживающую косметику для щоденного застосування, то для дівчат необхідні і декоративні засоби. Антибактеріальна пудра — це косметика, яка стає справжнім порятунком для молодої шкіри з дефектами, які доводиться маскувати день за днем.

Необхідність в антибактеріальної пудрі

У підлітковому віці і далі, якщо шкіра продовжує залишатися проблемною, необхідність саме в антибактеріальної пудрі

Пудра: від первісних білил до бронзера

дуже висока. Це пов’язано з тим, що жінки із запаленнями, прищиками, жирним блиском, почервоніннями та іншими дефектами на обличчі, схильні інтенсивно запудрювати їх, роблячи це кілька разів на день. В результаті пори закупорюються, порушується шкірне дихання, шкіра стає ще більш роздратованою і проблеми посилюються.

Багато дівчат ніби ходять по замкнутому колу: вони намагаються приховати своє акне косметикою, але отримують ще більш сильне ураження шкіри. В даному випадку потрібно, по-перше, звернутися до лікаря дерматолога, який порадить курс лікування (медикаментозне, косметологічне), а по-друге, переглянути свою косметичку. Придбання антибактеріальної пудри — це гостра необхідність при такій шкірі.

Властивості антибактеріальної пудри

Пудра носить назву антибактеріальної через включення до її складу компонентів, які борються з розмноженням шкідливих бактерій, протизапальних речовин, заспокійливих чутливу і роздратовану проблемну шкіру. Крім того, до складу антибактеріальної пудри часто входять речовини, які делікатно підсушують її, звужуючи пори, але не закупорюючи їх і не утворюючи комедонов. Остання властивість цінується особливо високо, адже закупоркою пір грішать багато пудри молодіжних ліній.

Проблемній шкірі важливо забезпечити якісний догляд і маскування без масел і тим більше вазеліну.

Саме масляні текстури стають сприятливим середовищем для активного розмноження бактерій, що викликають і поглиблюють запалення. Антибактеріальна пудра не містить масел, а й застосовувати її потрібно на обличчі без тонального крему, який може включати до складу такі текстури. Перед використанням пудри на обличчя можна накласти хороший коректор без масляної основи, але з прекрасними маскирующими властивостями. Антибактеріальна пудра наноситься зверху.

Не слід турбуватися про те, що дефекти шкіри залишаться видимими, тому що текстура сучасних антибактеріальних пудр досить щільна і добре пигментированная, щоб приховати всі недоліки шкіри, не допускаючи їх прояву і розвитку. Така пудра укупі з правильно підібраним коректором стане незамінним засобом в косметичці дівчини, яка проходить курс лікування акне

Поради для лікування дорослого акне: увагу на деталі

.

Завдяки універсальності своєї дії (маскування, підсушування, матування) і гігієнічності складу, антибактеріальна пудра знаходить своє заслужене місце в косметичках дівчат, шкіра яких не переносить тонального крему. Її купують знову і знову, переконуючись в ефективності. Розкид цін на цей вид пудри дуже широкий, її випускають як демократичні бренди, що спеціалізуються на декоративній косметиці

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

для молоді, так і елітні марки, які збагачують свої пудри обширним вітамінно-мінеральним комплексом.

Бренди, що випускають антибактеріальну пудру

Найбільшу популярність у дівчат завоювала антибактеріальна пудра німецької марки Manhattan (засіб Manhattan Clearface). Вона поєднує доступну ціну і підтверджені відмінні результати. Essence Pure Skin — пудра для молодої шкіри, яка чудово матує, не роблячи обличчя маскою, надаючи йому ніжне сяйво. Французька марка Vivienne Sabo випускає хорошу антибактеріальну пудру Ideal Sublime з щільним покриттям і відмінною маскуванням без натяку на обваження. Clinique пропонує пудру Clarifying Powder Make Up, розроблену спеціально з урахуванням потреб проблемної шкіри. Також антибактеріальні пудри можна знайти в лініях таких марок як Collistar і Shiseido.

Похожие темы