Антиперспіранти Rexona Women Fine Fragrance Collection

Антиперспіранти Rexona Women Fine Fragrance Collection

30 Июл, 2014

Антиперспіранти Rexona Women Fine Fragrance Collection

  У 2009 р Rexona Women запускає нову лінійку антиперспірантів Rexona Women Fine Fragrance Collection, які дарують не тільки надійний захист на 24 години, а й можливість побалувати себе, додаючи хвилини насолоди щоранку. В унікальних продуктах цієї серії ефективність антиперспірантів Rexona органічно поєднується з вишуканим ароматом парфумів!

Активний і насичений ритм сучасного життя вимагає від представниць слабкої статі вміння робити за день тисячу справ, бути успішними і на 100% впевненими в собі. Але при цьому кожна з нас хоче бути справжньою жінкою і як можна частіше балувати себе. Саме це бажання надихнуло бренд Rexona на створення нової, преміальної колекції антиперспірантів Rexona Women Fine Fragrance Collection. Три різних за характером, наповнених індивідуальністю аромату — для яскравих і активних, життєрадісних і оптимістичних, сяючих і відкритих для всього нового.

Аромат Shiny

В Shiny гармонійно поєднуються вибухова енергетика лайма, підбадьорливий запах чорної смородини і неповторна свіжість зелені. Ноти «серця» Shiny — Це букет зі свіжих квітів: скромної фіалки, жіночною троянди і ніжного жасмину, доповнений потужним акордом солодкої малини і соковитого персика.

На яскравому і міцному тлі мускусу виділяється деревна основа, пом’якшена відтінками теплою ванілі.

Аромат Sexy

Через ігристі верхні нотки Sexy відкриває чудове поєднання аромату чудових червоних фруктів і стиглого абрикоса, яке звучить дивно довго. Принадна свіжість базових запахів народжується із зібрання вишуканих білих квітів: жасмину, конвалії, розкішної магнолії і троянди. Спокусливі запахи теплою ванілі, мускусу і білого кедра створюють хвилюючий шлейф цього аромату.

Аромат Happy

Happy дражнить соковитою фруктово-ягідної гамою, в якій кокетлива чорна смородина і хвилюючий персик зухвало поєднуються з дикою малиною. В основі аромату чуються розкішні густі ноти жасмину і конвалії, елегантною магнолії і троянди, що додають композиції відтінок м’якості і жіночності. Шлейф дарує солодку ваніль, чуттєвий мускус і теплі деревні нотки.

З новою колекцією ароматів від Rexona кожен день належить тобі!

Похожие темы