Антивіковий догляд для краси шкіри від Caudalie

Антивіковий догляд для краси шкіри від Caudalie

31 Июл, 2014

  Цей насичений крем з живильним, але не жирною текстурою містить у своєму складі все найкраще, що може подарувати виноградна лоза для збереження молодості шкіри. Він є повним антивіковим доглядом, одночасно зміцнює, коригувальним зморшки, зволожує і захищає.

Vinexpert Riche Денний Зволожуючий Крем SPF 10 включає в себе все, що привело до успіху Vinexpert Денний Зволожуючий Флюїд SPF10: Неймовірну ефективність у поєднанні з миттєвим видимим ефектом & quot; красивої шкіри & quot ;. Його найдрібніші натуральні перламутрові частинки надають шкірі сяючий вигляд протягом усього дня, виключаючи необхідність макіяжу. Все це в ультранатуральной косметичної формулою (з 73% натуральних компонентів), підходящої навіть для самої сухої шкіри.

Його дії і його косметична формула:

* Зміцнення і корекція зморшок — Ресвератрол виноградної лози, запатентований і титрований в 500 ppm.

* Антиоксидант — завдяки поліфенолам кісточок винограду, що приніс Caudalie таку популярність (вони були стабілізовані і запатентовані маркою в 1994 році). Їх багатий зміст ОРС (Oligomères Pro Cyanidoliques — Проціанідоліческіх олигомере) робить їх самими сильнодіючими антиоксидантами рослинного світу. Вони захищають шкіру від передчасного старіння, викликаного UV-променями, атмосферним забрудненням, утворюючи справжній щит від дії вільних радикалів, щодня оберігаючи цілісність клітин. Вони сприяють підтримці певного рівня гіалуронової кислоти, присутньої в дермі, таким чином допомагаючи шкірі зберігати свою пружність і еластичність. І, нарешті, вони зміцнюють стінки кровоносних капілярів і покращують мікроциркуляцію для додання сяйва.

* Захист в місті: сонячні фільтри UVA / UVB — SPF10.

* Ефект красивої шкіри: перламутрові частинки мідного кольору і натуральні світловідбиваючі пігменти миттєво надають сяючий вигляд вашій шкірі.

* Зволоження та зміцнення: завдяки Vinolevure — ексклюзивного активного компоненту Caudalie, здатному утримувати кількість води, що перевищує власну вагу більш ніж в 100 разів.

* Харчування: 11% поживних активних компонентів, гіалуронова кислота, каси узколистная, екстракт гороху, масло авокадо, віск канделілли, масло пасифлори діють спільно для додання дивного комфорту шкірі.

Похожие темы