Апетитні новинки від Camay CremeDelice

Апетитні новинки від Camay CremeDelice

31 Июл, 2014

     Аромати, які нас оточують, часто відіграють дуже важливу роль у нашому житті. Вони створюють настрій і підкреслюють нашу індивідуальність. Camay Crme-Delice пропонує відразу два чарівних запаху для зимових обмивань.

Ягідний фреш від Camay Crème-Delice

Деякі аромати асоціюються у нас з моментами радості і щастя. Для одних — це запахи з дитинства, для інших — аромати з романтичними спогадами з минулого. Але, безсумнівно, аромат стиглих літніх ягід підніме настрій всім без винятку.

Поринути в млість, забувши про всі проблеми і суєті, тобі допоможе новий крем-гель Camay Crème-Delice Ягода.

Яскравий аромат стиглої полуниці та малини крем-гелю Camay Crème-Delice Ягода додасть тобі бадьорості та енергії. Ти ніби опинишся на сонячній галявині, де м’яка трава лоскоче босі ноги, а соковиті ягоди можна рвати прямо з куща.

Цей сонячний літній аромат нагадає тобі про безтурботних літні дні й романтичних літні ночі, коли легкий вітерець пестить шкіру, а дуже смачні свіжі ягоди під хмарою вершків відтіняють смак іскристого шампанського.

Ніжна пахуча піна крем-гелю Camay Crème-Delice Ягода подарує твоїй шкірі зволоження і ще довго буде дарувати тобі посмішку і приємні спогади, зачаровуючи своїм тонким ароматом.

Ванільний десерт від Camay Crème-Delice

Ваніль — це аромат радості і задоволень. Потіш себе новим гелем для душу Camay Crème-Delice Ваніль, аромат якого допоможе розслабитися і відведе в солодкий світ мрій.

Крем-гель Camay Crème-Delice Ваніль не тільки дбайливо очищає твою шкіру, залишаючи її ніжною і зволоженою. Занурившись в цей ванільний флер, хтось немов перенесеться в дитинство, опинившись у чарівній крамниці з найнеймовірнішими солодощами, туди, де в повітрі витає звабливий, запашний аромат ванілі. Для інших це повне чуттєвих задоволень подорож в загадкову східну країну зі своїми магічними обрядами, незайманою природою, білим піском і прозорою морською водою. Camay Crème-Delice Ваніль подарує хвилини радості і релаксації, зануривши тебе в солодкий полон фантазій.

Придумай своє незабутню подорож, а Camay Crème-Delice Ваніль допоможе тобі в цьому, і ледь вловимий шлейф цього солодкого аромату подарує тобі радісні емоції протягом усього дня.

Похожие темы