Аптечна косметика результат гарантований

07 Май, 2014

Купуючи косметику для вирішення конкретних проблем, споживач хотів би вибрати найбільш ефективну, але при візуальному знайомстві з товаром найчастіше важко оцінити потенційну користь і, як наслідок, співвідношення ціни. Звертаючи свої погляди на прилавки повні косметичних засобів, від уваги наглядових жінок не йде, що деякі косметичні марки продаються тільки в аптеці.

Чим же відрізняється аптечна косметика від інших засобів по догляду за шкірою обличчя, волоссям і тілом, в тому числі, і продаються в аптеці?

Вся косметична продукція, що продається в аптеці, має сертифікати безпеки, що констатують відсутність в ній шкідливих компонентів, але лише аптечна косметика може похвалитися високим рівнем ефективності. До маркам, які можна зустріти тільки там: Vichy, Avene, La Roshe Posey, Lierac, Roc та багато інших.

Для кого потрібна аптечна косметика?

Насамперед, ці засоби розроблені для вирішення конкретних проблем: зморшок, лупи

Лупа як медична проблема: якими препаратами лікувати, темних кіл під очима

Як прибрати кола під очима: маскуємо спосіб життя, випадіння волосся і так далі. Концентрація активних речовин в аптечній косметиці знаходиться на такому рівні, при якому вплив на проблемні зони тіла відбувається максимально ефективно. Нерідко основою таких засобів є термальна вода, а самі косметичні препарати збагачені вітамінами і мікроелементами необхідними для шкіри, нігтів чи волосся.

Клінічні випробування — сто відсотків поліпшення

Ще одна важлива відмінність аптечних косметичних засобів від своїх побратимів з групи «mass market» (загальнодоступною косметики, наприклад Nivea) це те, що всі кошти розробляються серйозними медичними лабораторіями та проходять клінічні випробування, які доводять їх ефективність.

Багато споживачів не раз ламали голову, розмірковуючи, як виробник підраховує, що колір обличчя поліпшується на тридцять вісім відсотків. Чому не тридцять дев’ять і не сорок? І звідки беруться такі цифри?

Насправді, клінічні випробування найчастіше проходять за наступною схемою: після успішних тестів на тварин, відбираються сто чоловік для тестування нового косметичного засобу з проблемами в області дії даного складу. Далі люди користуються тестируемой косметикою протягом заздалегідь обумовленого часу, і на закінчення, у всіх резюмується ступінь успіху. Так, один чоловік, у якого були реальні поліпшення в області цієї проблеми, стає одним відсотком в заявлених результатах клінічних випробувань. Тому, якщо зі ста дівчат, після тритижневого курсу використання тестованого кошти, видимі поліпшення настали у сімдесяти, виробник вказує: «поліпшення кольору обличчя за три тижні — сімдесят відсотків».

Лідери ринку

Особливу групу представляють собою косметичні засоби, що є домашнім продовженням салонних процедур, наприклад, Rene Furturer, Darphin і так далі. По суті це професійна косметика, але трохи адаптована до застосування в домашніх умовах.

Сама поширений бренд — Vichy є лідером серед продажів аптечної косметики з часткою понад сорок відсотків від загальної кількості купується косметики цього сегмента ринку. Виробники даної марки пропонують споживачам високоефективні крему і сироватки для різних типів шкіри і різних вікових груп, тональні креми з лікувальними ефектами і ефектом ліфтингу

Ліфтинг — нова молодість, невелику серію по догляду за шкірою тіла та лінію по догляду за волоссям.

Ще одна ефективна марка по догляду за волоссям — це Alerana. Alerana пропонує для жінок великий асортимент по догляду за шкірою голови і волоссям. Тут можна знайти кошти для поліпшення росту волосся та його текстури, для превентивних заходів проти алопеції і збільшення об’єму.

Ціни на аптечну косметику вище ніж на продукцію «mass market», з цілком зрозумілих причин: натуральні компоненти, ретельно вивірені пропорції, біологічно активні компоненти, клінічні випробування і, звичайно ж, результат. А це саме те, за що варто платити гроші.

Олена Сибилева

Похожие темы