Аромат будить жіночність

05 Мар, 2015

Аромат будить жіночність

Впевненість, безпосередність, жіночність, внутрішня сила, граціозність … кожна жінка інтерпретує чуттєвість по-своєму. Este Lauder представляє Sensuous — теплий і сяючий деревно-амбровий аромат, що будить почуття і створює чудовий і неповторний образ сучасної жінки. «Створюючи Sensuous, ми хотіли відродити ідею великої кількості деревних нот в жіночих ароматах і переграти їх по-новому, — говорить Карін Кури, старший віце-президент з розробки ароматів Корпорації Este Lauder. — Я обожнюю поему Майї Ангелу ‘Phenomenal Woman’, що розповідає про жіночу силі духу. Саме вона і надихала мене під час роботи над ароматом, що уособлює вічну жіночність в сучасному світі «.

Нова категорія аромату

Щоб підкреслити чуттєву сутність аромату, парфумерний будинок Estée Lauder створив соверщенно нову категорію парфуму — деревно-амбрових. «Дерево в композиції аромату може звучати надзвичайно м’яко і зворушливо,» — продовжує Кури. — Однак раніше вважалося, що деревні ноти занадто різкі для жіночого аромату. В Sensuous нам вдалося створити надзвичайно жіночний, м’який, чарівний деревний акорд «.

Теплий акорд із неповторного розплавленого дерева і амбри як ніщо інше передає теплоту, сяйво і пристрасність аромату. Деревні ноти використовуються в парфумерії з незапам’ятних часів, але найчастіше в «ролі другого плану». В Sensuous вони були обрані невипадково, щоб підкреслити їх нове, жіночне звучання. Розплавлене дерево (унікальна технологи NaturePrint ™), вперше використане в парфумерії, робить аромат миттєво упізнаваним.

Серце аромату — розплавлене дерево — оточене квітковими нотами. Жіночний квітковий акорд будується на абсолютно новій концепції, винайденої Estée Lauder, — «квіткова атмосфера». Уявіть собі, що ви входите в оранжерею і занурюєтеся в чудовий аромат квітів, в якому немає виразно домінуючих нот, а є тільки безперервний квітковий «хор». Невловимо-легкий акорд з повітряної лілії, магнолії і пелюсток жасмину присмачений найчистішим екстрактом іланг-ілангу.

Переливчастий акорд з сандалового дерева, чорного перцю, соковитої м’якоті мандарина і меду дарують неповторне відчуття легкості і глибокі деревні ноти грають зовсім по-новому.

Безпрецедентна рекламна кампанія

Вперше в історії марки в рекламній кампанії, створеної всесвітньо відомим фотографом Крейгом МакДін під керівництвом Аерін Лаудер і Дугом Ллойдом, одночасно знялися всі чотири моделі Estée Lauder: Гвінет Пелтроу, Елізабет Херлі, Хіларі Роду і Каролін Мерфі.

«Ми хотіли показати, що жінка може виглядати чуттєвої незалежно від віку, — говорить Аерін Лаудер, старший віце-президент і креативний директор марки Estée Lauder. — Усі наші моделі виглядають абсолютно природно, при цьому кожна унікальна по-своєму «.

Рекламний імідж показує сучасну жінку в стилі Estée Lauder — надзвичайно жіночну і відкриту, але при цьому самовпевнену і знаючу собі ціну. А білосніжна сорочка — беззаперечний символ елегантності і стилю — ще більше підкреслює цей факт.

«Кожна модель — уособлення різних сторін чуттєвості, — продовжує Аерін. — Хіларі — сама юність, Каролін — неперевершена елегантність. Будучи актрисою, Гвінет привносить емоційне забарвлення, а Елізабет — втілення мудрості і сміливості «.

Девіз нового аромату Sensuous від Estée Lauder: «Кожна з ним неповторна».

Флакон Sensuous

Золотисто-рожеві, білі і ніжно-фіолетові елементи упаковки Sensuous точно передають теплоту аромату ще до того, як відкриваєте коробочку. Нова жіночність насичена контрастними кольорами і грає тонкими і сміливими акцентами.

Дизайн флакона з вузькими жолобками — знаменитої «фішкою» упаковки від Estée Lauder — цього разу розташованими по діагоналі, був розроблений Lloyd & amp; Co. Шикарний ковпачок з рожевого золота — гімн сьогоднішньої чуттєвості.

Невловимо різний на кожній жінці, Sensuous дарує тепле сяйво, непередаваний ефект присутності, що витає в повітрі навіть після того, як вона пройшла повз … Теплий, сяючий, жіночний. Кожна з ним неповторна.

Похожие темы