Аромат від Ані Лорак завоював премію FiFi Awards

Аромат від Ані Лорак завоював премію FiFi Awards

07 Окт, 2014

Аромат від Ані Лорак завоював премію FiFi Awards

  2 грудня 2010 компанія Оріфлейм стала володарем Міжнародної парфумерної премії 2010 FiFi® Russian Fragrance Awards. Аромат Chiffon by Ani Lorak, ексклюзивно створений Оріфлейм спільно з відомою співачкою Ані Лорак, удостоївся найстаріших і найвідоміших у світі парфумерної премії в номінації Celebrity, де нагороджуються аромати, створені за участю зірки.

Компанія Оріфлейм вже третій рік поспіль стає переможцем парфумерного конкурсу, організатором якого в Росії є НП «Парфумерний клуб». Близько 100 ароматів різних цінових категорій, випущених в 2010 році, боролися за право бути визнаними кращими в 7 основних та 6 спеціальних номінаціях. Представлені парфуми оцінювало міжнародне журі, до складу якого увійшли відомі експерти в галузі парфумерії та дизайну, російські представники мереж парфюмерно-косметичних магазинів, а також б’юті-редактори відомих глянцевих видань. Почесним головою журі стала віце-президент з міжнародних зв’язків Fragrance Foundation Марі Елен Лапсанскі.

«Я дуже вдячна членам журі та організаторам за таку високу оцінку нашого спільного з компанією Оріфлейм творіння — мого іменного аромату Chiffon by Ani Lorak. Я завжди мріяла створити аромат і, нарешті, моя дитяча мрія збулася! — коментує перемогу Ані Лорак. — Сьогодні я щаслива подвійно, тому що мій аромат переміг у номінації Celebrity престижного парфумерного конкурсу FiFi®Russian Fragrance Awards! Дуже дякую! Обволікає в ніжний шифон і насолоджуйтеся життям! »

«Зоряні аромати, або аромати Celebrity — це особлива номінація в регламенті FiFi® Awards, — коментує директор парфумерного клубу Маріанна Пенькова. — У різних країнах володарями премії ставали Сара Джессіка Паркер, Крістіна Агілера, Періс Хілтон та інші зірки першої величини. Цього року титул володаря FiFi® Awards USA отримав американський R & amp; B-співак і актор Ашер. Тому ми дуже раді, що аромат Ані Лорак також зайняв почесне місце в цьому ряду ».

Французький парфумер Селін Ріпер, працювала з Ані Лорак над новим ароматом, каже, що натхненням для неї послужив образ української артистки. Саме розуміння істинної натури жінки — сильної і одночасно ніжною — допомогло створити аромат, де в канву із квітучої герані, стиглої сливи і боязкого іланг-ілангу вплітаються найтонші нитки кедра, теплих пачулей і солодкої туберози. Легкий летить шлейф оголює чуттєві ноти сандалу, запашного флердоранжу і білого мускусу.

Аромат Chiffon by Ani Lorak — це концентрат жіночності, що струмує по шкірі ніжним шовком, і він з гідністю посів перше місце на олімпі «зоряних» ароматів!

Похожие темы