Аромат від Фергі удостоївся премії

Аромат від Фергі удостоївся премії

24 Окт, 2014

  25 травня в Нью-Йорку відбулося вручення FiFi Fragrance Awards, щорічної премії, організованій фондом The Fragrance Foundation. Це одне з найбільш значущих подій в парфумерній індустрії. Цього року Фергі (Fergie) була удостоєна премії New Fragrance Celebrity of the Year Award за Outspoken від Avon, найбільш продаваний аромат в історії компанії Avon. Ця престижна нагорода передбачила успіх другого аромату від Фергі Outspoken Intense, що запускається в цьому році.

Цього року FiFi Fragrance Awards зібрала в Lincoln Center в Нью-Йорку більше 800 діячів парфумерної індустрії, зірок кіно, естради та телеекрану, щоб вручити кращим з кращих заповітну кришталеву статуетку за внесок у розвиток парфумерної галузі.

Лауреатами премії FiFi Fragrance Awards 2011 нарівні з Фергі стали Холлі Беррі (Halle Berry), Жан Поль Готьє (Jean Paul Gaultier) та інші знаменитості.

Нагорода FiFi Fragrance Awards, заснована радою директорів фонду The Fragrance Foundation, щорічно вручається знаменитості, чий перший аромат заслужив любов і визнання споживачів у всьому світі.

Незалежна, впевнена в собі, водночас неймовірно жіночна і відверто сексуальна, мультиплатиновий співачка, актриса і дизайнер, власниця численних музичних нагород Фергі знає, як привернути до себе загальну увагу і змусити всіх завмерти від очікування. Тепер її смілива відвертість і привабливість укладені в стильному флаконі провокаційного аромату Outspoken від Avon, що розкривається на шкірі несподівано яскравими квітковими нотами туберози, опівнічного жасмину і акордами шкіри.

«Це приголомшливе відчуття, коли запуск твого аромату — найбільший в історії Avon», — Ділиться своїми емоціями Фергі. «Я завжди з великою статтю ставлюся до своїх проектів і вкладаю в їх підготовку та розвиток багато енергії. Outspoken не став винятком. Мені неймовірно приємно отримати нагороду FiFi Fragrance Awards в категорії & quot; New Fragrance Celebrity of the Year Award & quot; і заслужити визнання в парфумерній індустрії ».

На створення флакона Outspoken, гламурного напівпрозорої-чорного, увінчаного стильною кришкою, Фергі надихнув декор люкса для молодят в день її весілля. Дизайн флакона і упаковки аромату — результат творчого самовираження Фергі.

Похожие темы