Аромати для дому від Clarins

01 Авг, 2014

Аромати для дому від Clarins

  Зупиніться, зробіть глибокий вдих, забудьте на мить про повсякденній суєті. Дозвольте собі на мить втратити контроль над собою, піддавшись впливу нового аромату ClarinsHome. Відчуйте ніжний дотик листя, шелест трави, відчуєте енергію вікових дерев. Здійсніть подорож у світ природи …

Натхнення

Продукція компанії Кларанс виготовлена ​​на основі натуральних компонентів. У ній все говорить про щедрість природи, її силі і про те задоволення, яке вона нам дарує. Нова лінія ароматів для дому від Кларанс являє собою неповторне поєднання свіжих нот Тонізуючому води Eau Dynamisante і таємничого аромату Тонізуючого масла «Тонік» Huile Tonic. Немов подих природи.

У компанії Кларанс з’явився не просто аромат для дому, а можливість створення свого власного клімату в захищеному від зовнішнього світу просторі. Цей аромат дозволяє подолати межі звичного світу, відчути подих тропічного лісу, втекти від повсякденної монотонності. Здійснити подорож до невідомого …

Таємниця рослин

Для створення нової лінії ароматів для дому були обрані дві рослини — базилік і пачулі — за їх незвичайні властивості та унікальні особливості. Вони складають основу лінії ClarinsHome. Базилік — священна рослина в повному розумінні цього слова — шанувався як у своїй рідній Індії (де вважали, що базилік може врятувати від укусів скорпіонів і деяких змій), так і на всій території середземноморського узбережжя. Кажуть, що у Візантії тільки імператор мав право збирати базилік. Робив він це за допомогою золотого серпа, також як друїди в Європі при зборі омели. Святе рослина базилік використовувався для очищення новонароджених, захисту молодят, просвітління умів і супроводу душ померлих у потойбічний світ.

Історія пачулі також багата подіями. До Європи ця рослина прибуло з південно-східного району азіатських джунглів в середині XIX століття разом з шовковими індійськими тканинами, які воно захищало від комах. З давніх часів про пачулі ходять легенди. У китайській Фармакопеї тисячолітньої давності цю рослину називають збудливим засобом, що володіє регенеруючі властивостями і здатністю захищати від численних хвороб, починаючи з укусу змії і закінчуючи малярією. У буддистської культури пачулі приписують властивість посилювати три основних людських початку: силу тіла, відкритість душі, ясність розуму …

Аромат

Від рослини до аромату веде прямий шлях. Різні ароматичні аромати рослинного походження створюють неповторні відтінки квіткового, амбрового, деревного запахів. Екстракти базиліка і пачулі складають основу цієї гами виразних ароматів. Спочатку Ви відчуваєте легкі початкові ноти, з ними передається свіжість цього аромату. Пурпурний єгипетський базилік з нотами естрагону, анісу і гвоздики привносить відтінок радості і яскравості. Екстракт калабрийского лимона володіє яскравим, іскристим ароматом, повним хвилюючою свіжості і цитрусових відтінків. Потім інші трави поступово доповнюють композицію. Це і китайська герань з лимонно-м’ятним нотками її листя, і квітами з ароматом троянд і лічі. І мускатний шавлія з теплим, оксамитовим ароматом сіна і амбри. На закінчення Ви відчуваєте насичений і благородний запах листя. Індонезійський пачулі, основний компонент цього аромату, володіє хвилюючим ароматом дерева і камфори. Немов доносімий океанським бризом аромат тропічного лісу.

Колекція

Неможливо не відзначити елегантність нової лінії ароматів для дому ClarinsHome. Колірна гамма, матовість або сяйво трьох предметів цієї колекції воскрешають образ нескінченного різноманіття світу природи. Зелений колір … колір листя, тропічних ліан, джунглів, екзотичних рослин … Істинний зелений! Три предмета нової колекції ароматів для дому ClarinsHome дозволяють різними способами наповнювати простір ароматами. Їх можна використовувати як разом, так і самостійно.

У колекцію входять:

1. Спрей Eau d’Ambiance

Порада від Clarins: рівномірно розпилюйте ароматичний засіб для будинку на подушки, дивани, портьєри або інші тканинні поверхні на відстані 30 см для досягнення більшої стійкості запаху.

2. Свічка Lumière d’Ambiance

Порада від Clarins: при першому використанні свічки рекомендується залишити її горіти протягом як мінімум 2 годин для рівномірного танення воску. Потім слід обрізати гніт до розмірів 0,5 см для того, щоб довше зберегти ароматичні властивості свічки.

3. Дерев’яні палички і есенція для ароматизації приміщень Bois d’Ambiance

Порада від Clarins: відкрийте флакон, розташуйте дерев’яне кільце на шийці флакона, поставте в нього дерев’яні палички. Для того, щоб домогтися тонкого і в той же час стійкого аромату, рекомендується перевертати їх час від часу. Для досягнення миттєвого результату можна використовувати кілька ароматичних засобів ClarinsHome одночасно.

Весь світ Кларанс в новому ароматі, який перенесе Вас у світ мрій, допоможе втекти від повсякденності і подолати межі простору.

Похожие темы