Аромати Gillette Black і Gold Joy різні відтінки його успіху!

04 Авг, 2014

Аромати Gillette Black і Gold Joy різні відтінки його успіху!

  Мільйони успішних чоловіків починають щоранку разом з Gillette. Мужні і владні, сентиментальні і чуттєві, суперечливі і емоційні — всі вони знайдуть частинку себе в ароматах від Gillette.

Gillette представляє 2 аромату з першої колекції туалетної води — Black і Gold Joy. Ці аромати створені для того, щоб кожен ранок заряджати чоловіків енергією, вселяющей впевненість у собі і прагнення до нових звершень. Аромат успіху, супроводжуючий протягом дня, стане відмінним стимулом для досягнення мети і надихне на перемогу.

Випуск першої колекції ароматів є природним кроком для Gillette — провідної марки-виробника засобів по догляду за чоловічою шкірою під час і після гоління. Мільйони чоловіків у всьому світі віддають перевагу продукції цього бренду, тому що Gillette краще за інших знає, що потрібно чоловікам.

При створенні ароматів команда Gillette тісно співпрацювала з Джоном Ейрес (John Ayres), легендарним парфумером з 32-річним досвідом. Саме він створив ці неповторні букети і з’єднав всі компоненти таким чином, щоб отримати аромати, які символізують успіх і надихають чоловіків на нові перемоги і досягнення.

Аромати Black і Gold Joy володіють яскравими чоловічими характерами зі своїми особливостями і нюансами.

Black — аромат, який обере самодостатній чоловік, що володіє владою і спокійною впевненістю в собі. Цей чистий строгий мікс із теплих деревних і ароматних трав’яних нот, доповнений свіжістю мандарина з бергамотом і приправлений неймовірною енергією озону, як не можна краще підходить для сильних світу цього.

Gold Joy — Складний і неоднозначний аромат. Його парфумерна композиція увібрала в себе такі суперечливі елементи, як життєва енергія і свіжість цитрусових і трав і екзотичний, терпкий вдачу пачулі, кедра і сандалового дерева. Чоловік Gold Joy — це людина протиріч. Одночасно мужній і чуттєвий, сентиментальний в колі близьких людей, але строгий і стриманий з усіма іншими, він знайде себе в ароматі цієї туалетної води.

Аромати Black і Gold Joy у продажу у всіх парфумерних магазинах країни восени 2009.

Похожие темы