Аромати народжені почуттям …

04 Авг, 2014

Аромати народжені почуттям ...

  Компанія ABRICO, що представляє на російському ринку парфумерію та аксесуари сегмента Luxury, знайомить вас з новою лінією ароматів від Будинку Parfums 137, де тісно сплелися східна витонченість і європейська тяга до незвіданого. Колекція отримала назву Nara 1869 і поєднала в собі три витончених аромату.

Головна інтрига нової колекції полягає в тому, що аромати можна не просто наносити окремо, але і спішувалися їх між собою. Таким чином, трьома ароматами може бути народжено сім парфумерних композицій, звучання яких на кожному з нас розкривається по-своєму! Дана концепція ароматів вплинула і на оформлення парфуму — три прозорих флакона поміщені в мінімалістичний чорний футляр, що формою нагадує собою книгу.

Ця історія бере свій початок у 1869 році, коли юний парфумер відправився до Японії на пошук нових інгредієнтів. Паризький денді, вражений традиційної східної церемонією духів (Кодо), а також красою гейші, що її проводила, підносить їй в дар три створених ним аромату. Безцінність подарунка полягала в тому, що аромати можна було змішувати між собою, немов «граючи» ними. Роман палкого француза і юної гейші і донині продовжує хвилювати своїми чуттєвими знахідками. Після багатьох років парфумер Ізабель Майбьё переосмислила подарунок закоханого юнака, відтворивши три чарівних аромату XIX століття з екзотичними назвами «Бігарадія», «Османтус» і «олібанум». Саме ці три запаху з романтичною історією і склали набір Nara 1869.

Бігарадія — Есенція квітів апельсинового дерева з нотами білого чаю на ніжному деревно-мускусний фоні. Османтус — Фруктовий аромат з чуттєвими нотами абрикоса та персика — відомий в Азії вже впродовж двох тисяч років своїм магічним впливом афродизиака. Олібанум — Античний ладан. Запашна смола африканського дерева босвеллії доповнена свіжими і пряними верхніми нотами, поступово переходять у мірру і пачулі.

Тепер ваша черга грати і створити свої власні аромати!

Nara 1869 — продовження вашої індивідуальності!

Похожие темы