Avon запускає Avon Voices

Avon запускає Avon Voices

07 Окт, 2014

  Нью-Йорк — 1 грудня, 2010. У рамках святкування свого 125-річчя компанія Avon запускає Avon Voices, перший міжнародний он-лайн конкурс для жінок і чоловіків. Avon запрошує людей більш ніж з 60 країн і понад 6,2 мільйонів своїх Представників до участі. У журі конкурсу — відомі лідери музичної індустрії, такі як Ферджі, шестикратний лауреат премії Греммі; легендарний автор пісень, Дайан Уоррен; і Російська сенсація — співачка Валерія. Особливий учасник проекту — Дмитро Маліков. Він підтримує конкурс на території Росії, України, Казахстану та Грузії.

Переможці конкурсу від цих країн отримають спеціальні призи від Дмитра Малікова і ролі в мюзиклах від партнера конкурсу — компанії Stage Entertainment, відомої в Росії такими постановками як Zorro, Mamma Mia, Красуня і Чудовисько. Так само переможців першого етапу чекає широке висвітлення в російських ЗМІ і особливий подарунок від інформаційного партнера конкурсу — журналу Cosmopolitan. Але найголовніше — вони відправляться в Париж на зйомки власних музичних відеокліпів і продовжать боротьбу за перемогу вже на світовому рівні.

У фіналі будуть названі два міжнародні переможця — одним з яких буде представник Avon — які отримають світову славу, повну зміну іміджу від Avon, можливість записати професійно спродюсований альбом і виступлять на підсумковому концерті в Нью-Йорку. Фіналістів визначить публічне голосування глядачів на сайті конкурсу та оцінки журі. А кошти від продажу альбому підуть на благодійність.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі як виконавець, досить завантажити відео зі своїм виконанням на сайт конкурсу в період з 1 грудня 2010 року по 13 лютого 2011. У цій частині конкурсу зможуть брати участь тільки жінки. У категорії «автор пісні» зможуть брати участь, як жінки, так і чоловіки. Вони повинні будуть завантажити складені ними пісні на цей же сайт в період з 20 травня по 1 липня 2011.

Знаменитості про конкурс Avon Voices

Дайан Уоррен

На підтримку Avon Voices Дайан Уоррен випускає сингл «Until U Love U», виконаний російською співачкою Валерією. Завантажити цю пісню через інтернет можна буде у січні 2011 в більшості країн — учасницях конкурсу. «Як автор пісень, я знаю, як достукатися до сердець людей, увійти в їхнє життя, використовуючи силу музики», — каже Міс Уоррен. «Мене дійсно надихає бажання Avon підтримати жінок за допомогою цього універсального мови спілкування». Так само Дайан Уоррен вигадав гімн, який буде вперше виконаний восени 2011 року в Нью-Йорку. Кошти від його розповсюдження будуть спрямовані Avon на благодійні цілі.

Ферджі

«Я дуже щаслива людина, мені вдалося здійснити свої мрії за допомогою музики. І я знаю багатьох жінок, які мріють про те, щоб їхні голоси були почуті — тепер у них є така можливість », — говорить Ферджі. «Avon Voices дасть всім жінкам шанс, де б вони не були, поділитися своїми чудовими голосами з усім світом».

Валерія

«Мені б хотілося сказати, щоб автори і виконавці не боялися бути самими собою, тому що, якщо ви на когось схожі, то ви не будете цікаві. Тому, наскільки б складний не був ваш шлях, йдіть своєю дорогою в житті, і вас обов’язково помітять. Я змогла здійснити свою мрію стати співачкою і якщо музика це і ваша мрія, то проект Avon Voices це прекрасний шанс дати світові почути ваш голос, вашу пісню або вашу історію. Співайте, складайте пісні або просто голосуйте. Зробіть так, щоб ваш голос був почутий ».

Дмитро Маліков

«Я вирішив підтримати конкурс Avon Voices, бо це можливість зробити вибір на користь талановитих людей, яких дуже багато. Я давно займаюся продюсерською діяльністю, і мене дуже цікавить, в якому напрямку розвиваються сьогодні таланти. Я хочу побажати вам перемоги. Якщо переможете — буду щасливий. Упевнений, що в кожного, хто надішле відео на сайт, є шанс ».

Похожие темы