Бестселер косметичного ринку Японії

06 Авг, 2014

Бестселер косметичного ринку Японії

  Японія -це країна, де завжди вміли помічати і цінувати красу кожної миті.

Для жінок Країни висхідного сонця щоденний догляд за собою — це ритуал, те саме аристократичної чайної церемонії. Кожна деталь & quot; косметичної церемонії & quot; несе в собі глибокий внутрішній зміст, і тому процес стає не менш важливим, ніж результат.

Для проведення справжньої & quot; косметичної церемонії & quot; необхідні набір вишуканою косметики, особливий настрій на сприйняття тонких ароматів трав і рідкісних цілющих рослин.

Візьміть у руки матовий флакончик, доторкніться до ніжного як японський шовк, крему і відчуйте, як кожна клітинка вашої шкіри немов пробуджується від довгого сну.

Марка Suhada була створена в 1972 році. І майже відразу стала бестселером косметичного ринку Японії.

Назва марки Suhada складається з двох слів:

Su — Первородна, чиста, справжня, здорова

Hada — Шкіра

Будь-який препарат марки Suhada дає моментальний видимий ефект вже після першого застосування. Саме тому 90% тих, хто один раз спробував цю марку, повертається до неї знову і знову.

Всі препарати виготовлені відповідно до багатовіковими традиціями і рецептами Стародавнього Сходу і володіють особливими цілющими і тонізуючими властивостями. Екстракти рідкісних лікарських рослин надають ревіталізірующее і оздоровчий вплив на шкіру.

При розробці формул препаратів велика увага приділяється їх ефективності та високу проникаючу здатність. Для цієї мети виробники використовують нанотехнології, ліпосомальні системи, енхансери, а також власні запатентовані розробки.

Всі продукти мають м’яку текстуру і містять велику кількість натуральних біологічно активних компонентів.

Всі косметичні засоби є гіпоалергенними. Не містять синтетичних ароматизаторів і барвників. А завдяки особливим текстурам і унікальним рецептурами, більшість препаратів підходить для догляду за самою ніжною, чутливою шкірою з крихкими судинами.

Дуже економічні і комфортні у використанні.

Цілий ряд косметичних засобів може використовуватися як відновлюючу терапії після хімічних пілінгів і пластичних операцій.

Всі продукти мають м’яку текстуру і містять велику кількість натуральних біологічно активних компонентів.

Похожие темы