Бездоганна формула партнерства Віри Брежнєвої та Rexona

29 Янв, 2015

Бездоганна формула партнерства Віри Брежнєвої та Rexona

  Відбулося офіційне представлення Віри Брежнєвої в якості нового обличчя Rexona. В ході заходу були розкриті деякі секрети символу бездоганності бренду.

Москва, 18 вересня 2009 — У відомому московському клубі «Дах світу» відбувся прес-сніданок, присвячений новому партнерству популярної співачки Віри Брежнєвої та всесвітньо відомої торгової марки Rexona.

Представники провідних глянцевих жіночих журналів отримали ексклюзивну можливість дізнатися з перших вуст про подробиці вибору брендом нової зірки і про секрети досконалості нового символу торгової марки.

Чому ж образ Віри Брежнєвої, успішно розвиваючої сьогодні свою сольну кар’єру, ідеально поєднується зі сприйняттям марки Rexona — виробника антиперспірантів для активних жінок XXI століття? «Бездоганна формула нашого партнерства з Вірою Брежнєвою заснована насамперед на тому, що її вибирали самі покупці Rexona. Ми провели велику роботу, щоб з’ясувати, хто з популярних сьогодні зірок краще за всіх поєднує в собі успішність в кар’єрі, впевненість і жіночність. І переважна більшість опитаних жінок віддали перевагу саме Вірі », — Так прокоментувала вибір бренду представник ТМ Rexona Марія Багрова.

Традицію довірливої ​​розмови зі споживачами бренд і зірка продовжили і на прес-сніданку. За допомогою знімальної групи організаторів питання Вірі змогли задати не тільки журналісти, але й звичайні жінки прямо з вулиць столиці. Завдяки незвичайному формату розмова вийшла дуже відвертим і цікавим для всіх сторін. Так, питання про те, в чому для бездоганної жінки проявляється краса і як її досягти, Віра прокоментувала: «Хоча я не вважаю себе абсолютно бездоганною жінкою, але я абсолютно впевнена, що вкрай важливо звертати увагу на деталі. Наприклад, використання дезодоранту кожен день — дуже важлива деталь, тому що нашому внутрішньому відчуттю впевненості в собі не повинні заважати ніякі, навіть абсолютно природні, нюанси ».

Несподіваним для всіх присутніх став блок питань про материнство: відповідаючи журналістам, Віра зізналася, що чекає другу дитину. Ця новина викликала щирі посмішки гостей. Як же коментують таку подію представники бренду? «Звичайно, в такому особливому для будь-якої жінки положенні Віра ще більш уважно підходить до вибору засобів по догляду за тілом. І тут її знову не підведе Rexona, яка містить натуральні компоненти, що дозволяють шкірі дихати », — Каже Марія Багрова.

Відбулося обговорення дало ще одне підтвердження того, що думка зірки і бренду з питання «якою ж має бути жінка — символ бездоганності» практично збігаються. «Я вважаю, що відчуття впевненості в собі, яке так необхідно кожній жінці, не терпить зневаги до деталей. Щоденне використання дезодоранту — важлива умова комфорту і впевненості в собі протягом дня. І, звичайно, дуже важливо вибрати для себе відповідну марку, якій ти можеш довіряти. Ось чому і для мене очевидна бездоганна формула нашої співпраці з Rexona: покупці вибрали мене, значить, вони довіряють мою думку, а я довіряю Rexona », — повідомила Віра Брежнєва.

Похожие темы