Бездоганний силует Вас чекають приємні зміни!

06 Авг, 2014

Бездоганний силует Вас чекають приємні зміни!

  У лютому 2009 року Dove представляє на російському ринку безпрецедентну моделює сироватку нового покоління, яка переверне Ваше уявлення про антицелюлітних засобах. Завдяки інноваційній сироватці для тіла Dove Бездоганний силует, Ваша шкіра миттєво стає більш гладкою і пружною уже після першого застосування; а через 4 тижні видимі прояви целюліту помітно зменшуються. Ваш силует стає все ближче до ідеалу.

Одного разу настає момент, коли ми починаємо соромитися надіти бікіні або навіть коротку спідницю і засмучуємося, розглядаючи себе в дзеркалі. Ці почуття знайомі багатьом, хто вже зіткнувся з першими проявами целюліту. Причому страшні навіть не ямочки на шкірі, а те, що вони породжують комплекси, які заважають нам відчувати себе вільними, чарівними, бажаними, впевненими в собі.

Малорухливий спосіб життя, відсутність регулярних фізичних тренувань, неправильне харчування тільки погіршують ситуацію: шкіра швидше втрачає еластичність, а в деяких місцях стає схожою на апельсинову шкірку … З цією проблемою стикається майже кожна жінка. Що ж робити? Історія створення антицелюлітних засобів налічує не один десяток років, але ще ніколи ми не були так близькі до вирішення проблеми! Адже тепер у Dove є моделює засіб нового покоління — унікальна сироватка для тіла Dove Бездоганний силует, яка подбає про шкіру проблемних зон.

Лара Рамдін (Lara Ramdin), Директор Європейського інноваційного центру компанії Unilever, Німеччина:

«Інтенсивна сироватка для тіла Dove Бездоганний силует — Результат абсолютно нового підходу до створення антицелюлітних засобів. Клінічно доведено, що закладений в її основу Комплекс Потрійного Дії допомагає ефективно позбавлятися від видимих ​​проявів целюліту ».

Результати опитування * жінок, які вже випробували на собі дію сироватки Dove Бездоганний силует, говорять про багато:

* 73% помітили зменшення видимих ​​ознак целюліту;

* 74% погодилися, що шкіра проблемних зон стала помітно більш підтягнутою і пружною;

* 75% відзначили, що їх силует став більш досконалим.

Регулярно використовуючи сироватку для тіла Dove Бездоганний силует, Ви помітите, як не тільки Ваше тіло, але і Ваше життя змінюються на краще! Адже тепер Ви можете ефективно піклуватися про гладкості і пружності своєї шкіри, навіть якщо у Вас немає часу на відвідування спортзалу. Результати стануть помітними вже після першого застосування, і Вам захочеться рухатися далі — до здоров’я, краси, прекрасного настрою і нового життя.

Бездоганному силуету — зелене світло!

* Дослідження проводилося незалежними дослідницькими центрами в червні-липні 2008 р за участю понад 200 жінок. Німеччина.

Похожие темы