Біологічний погляд на радикальне старіння

08 Авг, 2014

Біологічний погляд на радикальне старіння

  Лідер в області антивікової косметології, марка Helena Rubinstein відповідає очікуванням найвимогливіших жінок і пропонує найяскравішу новинку на сьогоднішній день, яка поєднує в собі розкіш і інноваційні технології.

Історія її створення бере свій початок у 2002 році. Дослідники лабораторій Helena Rubinstein прийшли до висновку, що жінкам необхідно ідеальне комплексне засіб, яке надавало б унікальний антивіковий ефект. Натхненні чудодійним ефектом природних рослинних компонентів, дослідників присвятили чотири роки копіткої розшифровці і ретельному відбору інгредієнтів для створення формули, яка не має аналогів. Її секретом є ‘Bio-Sap’ — справжній еліксир життя, представляє собою ідеальне поєднання 15 високоефективних антивікових компонентів. Ця формула, що володіє найніжнішої текстурою, створена таким чином, що її унікальні компоненти надають свій антивіковий ефект безпосередньо на ті клітини, які цього потребують, тим самим повністю виправдовуючи свою назву — PRODIGY («Чудо»).

Продовження історії …

Через сім років марка Helena Rubinstein вирішує вдосконалити це диво і створює засіб PRODIGY EXTREME, насичений антивікової крем для боротьби з радикальними ознаками старіння.

Шкіра & quot; знову оживає & quot;

Як можна описати приголомшливе явище відродження? Коли шкіра вступає в контакт з PRODIGY EXTREME, вона немов починає жити заново, моментально пом’якшується і починає світитися зсередини. День за днем ​​шкіра розквітає, і ознаки старіння зникають.

Шкіра стає більш пружною, еластичною і оновленою. Зморшки скорочуються, овал обличчя стає більш чітким …. п’ять явних ознак старіння успішно усунені: шкіра «знову оживає».

У клітинному екстракті квітів секвої і винограду містяться речовини, здатні відновлювати активність интегринов.

Завдяки активації интегринов знову налагоджується зв’язок клітини з навколишнім середовищем. (Шкірний фібропластов через 90 хв.)

Клітка надійно пов’язана з навколишнім середовищем, в результаті чого утворюються сполучні волокна, що відповідають за клітинний тонус. (Шкірний фібропластов через 225 хв.)

Спостерігається повне відновлення функцій клітин шкіри, що дозволяє припинити процес клітинного старіння. (Шкірний фібропластов через 24 години.)

Шкіра навколо очей і губи є самими ніжними зонами особи, які з часом стають головним відображенням віку, томуPRODIGY EXTREME приділяє особливу увагу старінню цих ділянок шкіри.

PRODIGY EXTREME для очей і губ — Це розкішне поєднання вишуканого задоволення і високої ефективності, створене для усунення п’яти радикальних ознак старіння шкіри вік і губ. Після першого застосування цього засобу шкіра стає м’якою, бархатистою і насичується поживними речовинами. День за днем ​​шкіра повік вирівнюється, скорочуються зморшки, мішки під очима освітлюються і зникають. Очі немов відкриваються і виблискують, як після ліфтингу. Лінії зморшок навколо губ зникають, контур ставати більш чітким і вираженим, а помада не розпливається.

Похожие темы