Бьютіредакторам продемонстрували чудеса Athena 7 Minute Lift

Бьютіредакторам продемонстрували чудеса Athena 7 Minute Lift

08 Окт, 2014

Бьютіредакторам продемонстрували чудеса Athena 7 Minute Lift

  23 квітня 2010 в Готелі Savoy відбувся майстер-клас для б’юті-редакторів з використання засобу Athena 7 Minute Lift косметичних марок Adonia Organics і Athena Skin Care.

Цей засіб є унікальним продуктом у косметичній лінійці, так як здатне помітно прибирати візуальні прояви зморшок буквально за кілька хвилин. Дія крему зберігається протягом 12:00. Athena 7 Minute Lift створений виключно з органічних рослинних компонентів, не містить гормонів, парабенів та інших шкідливих добавок. Крем не викликає звикання при тривалому застосуванні.

Щоб досягти максимально помітних результатів, потрібно чітко дотримуватися процедури використання засобу. Тому кожна щаслива володарка крему отримує також пензлик для нанесення і диск з відео-керівництвом по правильному застосуванню, а б’юті-редактори і зіркові гості змогли вивчити правила застосування та оцінити результат навіч на спеціальному майстер-класі.

Косметолог Олена Могилюк розповіла про дію і правилах зберігання ліфтинг-засоби, а також продемонструвала на моделі, як правильно наносити підтягуючий крем Athena 7 Minute Lift. Гості майстер-класу могли особисто переконатися в ефективності засобу в боротьбі з дрібними віковими і мімічними зморшками — протягом семи хвилин всі видимі нерівності на обличчі моделі помітно розглядалися, а шкіра набула молодий, свіжий, сяючий вигляд.

«Клінічні дослідження, проведені Інститутом пластичної хірургії і косметології в Москві, показали, що глибокі зморшки повністю зникали у 50% волонтерів, і ще у 15% випробовуваних відзначалися помітні позитивні зміни, завдяки крему Athena 7 Minute Lift», — розповіла косметолог.

На думку Комерційного директора «Адонія Груп» Максима Щетиніна, «Підтягаючий крем Athena 7 Minute Lift вважається перлиною косметичної лінійки Adonia Organics і Athena Skin Care». За задумом творців, Athena 7 Minute Lift, як і вся продукція косметичних ліній, покликана відстрочити або навіть стати реальною альтернативою радикальних методів корекції зовнішності, наприклад, різних хворобливих ін’єкцій, складним апаратних процедур, а в деяких випадках пластичної хірургії.

Підтягаючий крем Athena 7 Minute Lift увійшов в подарункові набори для учасників церемонії вручення премії «Оскар» в 2009 і 2010 роках. Розробки марок Adonia Organics і Athena Skin Care в області догляду за шкірою, ліфтингу і омолодження вже заслужили увагу багатьох жінок у США та Європі. Серед них чимало відомих персон — таких як актриси Дженніфер Лав-Хьюітт, Деніз Річардс, Тіа Каррере, Джейн Сеймур, Тіла Текіла, Ніколь Шерзінгер, Шеннен Доерті, Келлі Осборн і багато інших.

Похожие темы