Блисни в новорічну ніч!

03 Дек, 2014

Новорічна ніч — ідеальний час для чудес. Святкове пишність відображається в ялинкових кулях, поширюючи навколо блиск і сяйво, а годинник ось-ось проб’є північ. Якщо ви готові повірити в магію, то повинні виконати один таємничий ритуал — стати незвичайною.

У королеву чарівної ночі вас перетворить зачаровує сяйво новорічної колекції System Professional. Deep Reflect і Gloss-on — Два продукти, здатні наділити ваш образ безпрецедентним сяйвом. Неаерозольний спрей-блиск Deep Reflect — Це розкішний діамантовий блиск, м’якість і блиск вашого волосся. А рідкий блиск Gloss-on — Засіб досягнення глянцевого, що світиться блиску з м’якою фіксацією волосся. Обидва продукти зберігають у своїй основі ексклюзивну формулу з нано-рефлекторами, здатними відбивати промені світла, перетворюючи їх у блиск.

Gloss On, System Professional. Рідкий блиск «Тяжіння діамантів»

Вихор свята в колі друзів або чарівне зачарування романтичного вечора … Опинитися в центрі уваги, віддатися насолоді миттю і полонити! Акцент? Светящийся блиск розкішного волосся, перед якою тьмяніє принадність дорогих каменів на тонких пальцях і граціозною шиї …

Подарувати волоссю казкове мерехтіння здатний SP Gloss On — рідкий блиск, який фіксує волосся, надаючи їм м’якість, глянцевий вигляд і виключне діамантове сяйво. Засіб надійно захищає волосся від впливу ультрафіолету, а його ексклюзивна формула містить унікальні частинки — спеціальні нано-рефлектори, які сприяють відображенню і перетворенню променів світла в іскристий блиск.

Носити діаманти на волоссі? Чудова ідея, народжена в світі зачаровує сяйва!

Застосування. Добре збовтати. Видавити і розподілити на долонях 2-3 краплі засобу. Рівномірно нанести на сухе волосся.

Орієнтовна вартість — 785 рублів.

Deep Reflect, System Professional. Неаерозольний спрей-блиск «Зачаровує блиск»

Новорічна ніч — найкращий час, щоб експериментувати, міняти стилі і постійно перевтілюватися? Справжня жінка завжди різна, екстравагантна і загадкова … Але крізь низку химерних образів і серпанок відміну-реальних бачень просвічує сталість — бездоганність зачіски, як ніби створеної фантазією вправного ювеліра, і блиск волосся, оповитих дорогоцінним мерехтінням …

Надати волоссю м’якість і неповторне сяйво здатний спрей-блиск Deep Reflect від System Professional. Ексклюзивна формула засобу включає унікальні компоненти нанорефлектори, які сприяють відображенню і перетворенню променів світла в сліпучий, розкішний діамантовий блиск. Унікальна комбінація гнучких полімерів надійно захищає волосся від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання.

Казкове переплетення волосся і рідких діамантів … Зачіска, зіткана з дорогоцінних пасом, — краща прикраса жінки …

Застосування. Добре збовтати. Розпорошити невелику кількість засобу на сухі волосся з відстані 10-15 см.

Орієнтовна вартість — 785 рублів.

Похожие темы