Боремося з целюлітом Двомісячна програма

Боремося з целюлітом Двомісячна програма

07 Окт, 2014

  Візьмемо бика за роги! Використовуйте гель проти целюліту вранці і ввечері, робіть масаж, щоб посилити дію кремів. І тоді до літа шкіра стане більш пружною!

14 днів: денний і нічний крем

Вранці і ввечері змащуйте кремом ті ділянки тіла, де помітна «апельсинова кірка». Ви запитаєте: навіщо два рази на день? Доктор Доріс Хексель з Американської академії дерматології довела, що целюліт розвивається в організмі протягом усієї доби. Цілий день на вас діє сила гравітації, і коли ви кілька годин, наприклад, сидите або стоїте, рідини разом з токсинами переносяться в нижні частини тіла.

Це стає причиною того, що жир збивається в грудки, які з часом збільшуються і, залишаючись нерухомими між колагеновими волокнами під шкірою, створюють ефект неестетичних горбків і ямочок. Вночі, коли ви спите, витрачається менше енергії. Виходить, ми природним чином накопичуємо жир. Якщо жирові клітини збільшені, вони тиснуть на кровоносні судини і порушують мікроциркуляцію, що сприяє подальшому відкладенню жиру.

Новітні препарати створені так, щоб боротися з целюлітом з урахуванням природного циклу його виникнення. Вони складаються з двох гелів: денний руйнує жирові клітини, а нічний попереджає накопичення жиру і збільшення жирових клітин (наприклад, гель в саше Vichy або рідкий Yves Rocher). Замість двох гелів ви можете два рази на день застосовувати сильнодіючу сироватку (наприклад, Oriflame в ампулах). Ці кошти моментально вбираються і не вимагають масажу.

Після двох тижнів використання препарату проти целюліту шкіра стане більш пружною, гладкою і добре зволоженою, а жирові клітини зменшаться.

Ефективний масаж тіла

Починайте масаж відразу після душу, коли тіло розслаблене. Можна робити його за допомогою засобу з вбудованим масажним валом. Спочатку втирайте гель зигзагоподібними рухами знизу вгору, злегка придавлюючи валик до тіла. Після помасажуйте целюлітні місця, здійснюючи масажером кола.

Якщо ви використовуєте спеціальну круглу щітку з «пальчиками», налийте всередину протівоцеллюлітние гель (в процесі масажу він буде вбиратися завдяки маленьким дірочках). Помасажуйте внутрішню поверхню стегна — вгору і вниз круговими рухами. Потім — тим же чином сідниці, після чого, напружуючи їх, масажуйте вертикально зверху вниз. Далі масажуйте колоподібними рухами стегна і сідниці з внутрішньої сторони. Під час масажу зробіть три кола за годинниковою стрілкою і три проти.

Остання новинка — масажер з обертовими роликами і виступами, які легко розгладжують шкіру. Пройдіться їм по зовнішній і внутрішній частинах стегон і сідниць (під кутом 45 °) по 5 разів знизу вгору, а на животі — горизонтальними зигзагами.

Пружність і форма

Через 2 тижні почніть використовувати засіб проти целюліту, моделює фігуру. Його можна застосовувати і разом з одним з видів масажу. Гелі, які швидко вбираються (наприклад, L’Oréal Paris), або гелі з ефектом охолодження (наприклад, Avon) не передбачають масажу.

Як діють моделюють кошти? Вони роблять шкіру більш пружною і еластичною, відновлюючи ослаблені целюлітом колагенові волокна. Крім того, вони містять L-карнітин (речовину, що прискорює розпад жирів) і концентрат кофеїну (сприяє виведенню жиру з тканин). До складу цих препаратів також входить троксерутин, що зменшує опухлість, кориця і екстракт каштана, що прискорює виведення токсинів.

Використовуйте засіб щодня ввечері, після душу, протягом 6 тижнів. Якщо «апельсинова кірка» сильна і нерівності серйозні, продовжите курс до 8 тижнів. Чи сприяють ці кошти схудненню? Ні. Вони тільки розгладжують шкіру, що дає ефект зменшення — наприклад, обхвату стегон приблизно на 1-2 см.

Боремося з целюлітом Двомісячна програма

Інші поради експерта, а також огляд найкращих засобів по боротьбі з целюлітом читайте в травневому номері журналу «Планета Жінки» №5.

З номера ви дізнаєтеся: все про мінеральну косметиці, про експерименти з формою каре, секретах демакіяжу, стосунки з коханим, якщо ви з досвідом, і він теж з минулим, а також 21 рецепт для весняного пікніка та багато іншого!

У продажу з 22 квітня!

Похожие темы