Божественний альянс науки і природи

03 Дек, 2014

Божественний альянс науки і природи

  Згідно з легендою, коли Боги відкрили секрет вічної молодості, вони стали шукати надійне місце, щоб зберегти його в таємниці. Вони вибрали для цього найкраще місце на землі — острів Корсика — і наповнили Божественною силою і молодістю рослини, населяють його. Так, Божественний Секрет довгі роки був надійно схований від людей, поки одного разу компанія Л’Оксітан не відчинила божественну силу корсіканського Іммортель (безсмертника) і мирта, відкрити завісу над таємницею молодості. На основі цих відкриттів була створена колекція Божественний Іммортель — досконалий антивікової комплекс засобів, що підсилюють дію один одного, який здатний не тільки зменшити прояв ознак старіння, але і уповільнити процес старіння шкіри. В основі колекції — альянс Природи і Науки, новітні наукові розробки, що розкривають унікальні властивості натуральних корсиканських інгредієнтів. Запатентована формула підтверджує високу ефективність засобів, створених на основі цього тандему. Квінтесенція комплексу — ефірні масла Іммортель і Мірта, які мають унікальну регенерує силою для відновлення життєвого потенціалу клітин і наділяють шкіру здатністю ефективно чинити опір усім причин і ознаками старіння.

З 13 вересня 2010 стартували продажі двох новинок колекції:

Божественна сироватка Іммортель (4635 руб.)

Божественний Бальзам для шкіри навколо очей Іммортель (2885 руб.)

Best Seller колекції: Божественний крем Іммортель (4920 руб.)

SPA-Процедура «Божественна краса — Іммортель» від Petit SPA L’Occitane

Нова пропозиція Petit Spa L’Occitane — розкішна спа-процедура по догляду за шкірою обличчя, спрямована на ефективну боротьбу проти всіх ознак старіння шкіри: зморшок, втрати пружності, вікової пігментації, тьмяного кольору і зміни контуру обличчя. Особлива увага приділяється зоні декольте, також високо схильною віковим змінам.

В основі процедури — нова колекція Божественний Іммортель — Досконалий антивікової комплекс засобів, що підсилюють дію один одного, який здатний не тільки зменшити прояв ознак старіння, але і уповільнити процес старіння шкіри.

Процедура включає декілька технік масажу. Балийский круговий масаж чергується з делікатним масажем шкіри навколо очей за китайським методом Туй-на і Тайським дренажним масажем обличчя. Оптимальне поєднання масажних технік і регенеруючі властивості ефірних масел Іммортель і Мірта забезпечує всеосяжний регенеруючий догляд за зрілою шкірою.

Для зняття стресу і буденного напруги процедура доповнена розслаблюючим масажем рук і плечей.

Тривалість: 1 година 50 хв.

Рекомендована періодичність: 2 процедури на місяць.

Вартість: 5 000 рублів.

Похожие темы