Braun Series 3 390 Гладке початок нового тижня

08 Авг, 2014

Braun Series 3 390 Гладке початок нового тижня

   Вихідні закінчилися, а значить прийшов час збрити триденну щетину. Але через це робочий тиждень може початися досить болісно, ​​тому що деякі бритви тягнуть і вищипують довгі волоски. Пора покінчити з роздратованою шкірою і почати новий тиждень гладко разом з Braun Series 3 390, яка легко справляється навіть з довгою щетиною.

Сучасний чоловік знає, що у вихідні можна на час забути про діловому образі і трохи розслабитися — зрештою, легка неголеність на суботній вечірці більш ніж доречна. Проблеми починаються у понеділок під час ранкового ритуалу гоління перед початком робочого тижня, так як деякі бритви ушкоджують шкіру і викликають роздратування, не справляючись з довгою щетиною. Саме тому бритва Braun Series 3 390 забезпечена трьома плаваючими головками, завдяки яким вона легко збриває як довгу, так і коротку щетину, не залишаючи на шкірі подразнення і почуття дискомфорту.

Три незалежні плаваючі головки бритви Braun Series 3 390 — це унікальна комбінація з двох лез по краях і тріммера посередині, які адаптуються до особливостей особи, допомагаючи чоловікові гладко подолати шлях до початку робочого тижня. Фіксатор положення сіток Series 3390, автоматично перемикається в потрібний режим, дозволяє підлаштовувати розташування леза і тріммера в залежності від довжини щетини. Це забезпечує гоління високої точності і допомагає вам виглядати найкращим чином на початку робочого тижня.

Бритва Braun Series 3 390 буде до душі чоловікам, яким важливі зовнішні атрибути — вони будуть поєднуватися з вашим стилем, немов друга шкіра. Series 3390 має корпус сріблясто-сірого кольору і систему очищення і підзарядки.

Автоматична система очищення і підзарядки Clean & amp; Renew чистить, сушить, змащує і заряджає електробритву Braun Series 3 390 одним натисканням кнопки, забезпечуючи неперевершену гігієну — При кожному гоління виникає відчуття, що бритва абсолютно нова!

А коли ви збираєтеся у відрядження, Series 3390 дуже зручно взяти з собою — кожна бритва йде в комплекті зі зручним чохлом і захисною кришкою для лез, а значить, вона легко знайде місце у вашій дорожній сумці, забезпечуючи вам гладке і безболісне початок дня, де б ви не були.

Створення бритви Series 3390 означає, що чоловіки можуть забути про дискомфорт, коли відросло волоски висмикуються під час гоління, заподіюючи біль. Гоління з Series 3 — це ідеально гладке початок тижня для будь-якого чоловіка.

Похожие темы