Бренд NARS тепер в Росії — приготуйтеся отримати «Оргазм»!

07 Ноя, 2014

Бренд NARS тепер в Росії - приготуйтеся отримати «Оргазм»!

Творець культового бренду NARS, Франсуа Нарс відчував пристрасть до моди і мистецтва з дитинства. Не дивно, що саме світ візажу суміщає в собі творчу і фешн сторону так привернув його.

За свою біографію Нарс зробив безліч відкриттів в сфері макіяжу. Він став гуру показів Karl Lagerfeld, Marc Jacobs, Dolce Gabbana і Anna Sui. Паралельно Фансуа спробував себе в інших ролях — фотографа, іміджмейкера, розробника реклами. Не без допомоги генія Нарс на світ з’явилися образи перших супермоделей. Як фотограф, візажист і стиліст в одній особі він завжди нарозхват у знакових глянцевих видань. За своє творче життя Франсуа зробив не одну зйомку для Vogue (Австралія, Японія, Італія, Франція, Німеччина і Росія), Harper’s Bazaar, Vanity Fair і Marie Claire.

Будучи перфекціоністом по натурі, задумавши власну лінію візажу, Франсуа підійшов до процесу з особливою педантичністю. Насичені кольори, високий вміст пігменту в засобах марки NARS завоювали серця багатьох професійних візажистів, зірок, бьютіголіков по всьому світу. Чого тільки варті його знамениті помади і рум’яна з провокаційним назву «Оргазм». Ось і до Росії дійшла черга приймати бренд NARS розпростертими обіймами. Уже в жовтні на прилавках з’являться культові засоби марки, а також нова осіння колекція макіяжу.

На створенні лінійки Франсуа надихнув образ сильної і незалежної жінки. Це справжня ракова красуня, погляд якої заворожує, а губи полонять. В арсеналі колекції є всі засоби, щоб перетвориться на справжню femme fatale. Відтінки і назви помад, тіней, олівців і лаків маестро присвятив містам, вулицям, символам різних країн світу, які відрізняються для нього особливою красою. Осіння колекція макіяжу — це ще й справжній урок географії.

Тіні: синяво-димчасті KAMCHATKA, місячно-сірі NAMIBIA, YAMAL відтінку кленового сиропу, BAVARIA кольору морської хвилі.

Олівці для очей: VIA DE ‘MARTELLI (За назвою вулиці квартал Медічі) шоколадного відтінку, Золотисто-жовтий LAS RAMBLAS (барселонський бульвар)

Колекція матових кошти для губ: помада LA PAZ (Міста в Болівії) відтінку орхідеї, имбирно-рожева PELOPONNESE, ніжно рожевий олівець для губ PAIMPOL (Французький курортне містечко), червоний олівець для губ MYSTERIOUS RED.

Лак для нігтів: GALATHEE (Віденська оперета) сірого відтінку, яскраво-фіолетовий FURY.

Похожие темы