Calyx легендарний нішевий аромат

11 Авг, 2014

  Очевидно, що аромат Calyx не має собі рівних і ламає всі наші уявлення про парфумерних композиціях. Яскраве звучання автентичного аромату грейпфрута і м’якоті зрілих соковитих фруктів, відтягують гілки дерев на спекотному полуденному сонце, завершающется енергійними і життєстверджуючими нотами зеленого листя.

Вперше при складанні композиції аромату розробники зробили основний акцент на верхні ноти, їх звучання стало лейтмотивом Calyx. Теплі обволікаючі ноти бази лише покликані підкреслити їх свіжість і чистоту.

Соковиті екзотичні фрукти, кращі дари природи, об’єднали для створення активного акорду аромату, до нього увійшли: стиглий манго, червоний грейпфрут, ароматна гуава, мандарин, маракуйя і папайя. Серце аромату склав чарівний квітковий букет з фрезій, конвалії, троянд, неролі, жасмину і календули. Завершують природну композицію ноти дубового моху, фіалкового кореня, сандалового дерева, ветівера і товчених зеленого листя.

«Кожен сприймає Calyx по-своєму, і це те, що робить його особливим, — говорить віце-президент з розробки ароматів Estee Lauder Труді Лорен — Але єдиний фрукт, який дійсно використаний в композиції, це грейпфрут. Цитрусові — єдині фрукти в парфумерії, з шкірки яких можна отримати ароматне масло. За такою ж технологією віджимають оливкова олія. Якщо в ароматі заявлений фрукт, це просто результат фантазії парфумера, змішаного масу інгредієнтів для досягнення потрібного звучання. Тим більше унікальний Calyx, що в ньому чується ціла фруктова корзина ».

«Софії Гройсман майстерно і віртуозно вдалося вивести в авангард динамічний і потужний акорд грейпфрута, в той час як м’яка троянда з серця композиції і чуттєве дерево з бази залишилися практично нечутно, — коментує Труді Лорен. — В Calyx також вперше використали запатентовану International Flavours and Fragrances молекулу, отриману з квітки грейпфрута. Саме вона додає Calyx унікальності і такої високої якості звучання ».

Слоган Calyx — Exhilarating Fragrance — Дуже точно відображає суть аромату. Це розбурхує і пробуджує почуття «вбрання»; електризуючий зілля, що викликає з підсвідомості всі природні інстинкти.

Ексклюзивно в 25 магазинах мережі «Або де Боте».

Calyx Exhilarating Fragrance, 15 мл — 1650 руб.

Calyx Exhilarating Fragrance, 50 мл — 3500 руб.

Calyx Exhilarating Fragrance, 100 мл — 4500 руб.

Похожие темы