Центр краси МисінСтудіо тепер на Ризькій

Центр краси МисінСтудіо тепер на Ризькій

06 Окт, 2014

Центр краси МисінСтудіо тепер на Ризькій

  У лютому 2009 року компанія «Мисин-Студіо» відкрила новий «Центр краси Мисин-Студіо на Ризькій» за адресою вул. Проспект миру, д.79. Новий центр обіцяє стати одним з найшикарніших місць краси і відпочинку наших клієнтів, осередком модною і культурного життя в сфері перукарських послуг столиці.

Настільки гучна заява про статус нового салону пов’язано ще і з тим, що саме тут розташувався і новий офіс російської секції глобальної світової асоціації Intercoiffure Mondial, президентом якої є Олександр Мисин. Асоціація продовжує успішний розвиток: кожен новий сезон російська креативна команда «Золота ліга» створює модні тренди, які публікуються в професійних і жіночих глянцевих журналах, на популярних інтернет-порталах. Учасники «Золотої ліги», такі як Алла Нікітіна, Валерій Лазарєв, Ксенія Сівець, Анна Брагіна, Микола Головков та інші, працюють в Центрі краси на Ризькій. У новому салоні Вас чекає і сам Олександр Мисин.

Салон на Ризькій — це велика команда найсильніших майстрів зачісок, манікюру і педикюру, естетичної косметології Мисин-Студіо і Росії в цілому. Команда неймовірно творчих особистостей, які безперервно ростуть, створюють нові образи, сезонні тренди, беруть участь у провідних світових шоу-показах і завжди готові запропонувати своєму клієнтові краще, що є на сьогоднішній день або навіть день завтрашній.

Дизайн-проект салону, такого відмінного від п’яти вже відомих салонів компанії, розробив особисто Олександр Мисин, поєднуючи яскравий нео-модерн з елементами романтичного і трохи химерного бароко. Стіни, покриті сусальним золотом в поєднанні з яскраво-червоними рамами дзеркал, величні «сталінські» мотиви в архітектурі історичної будівлі, геометрія відпочинку та нових вражень — народжують в душі кожного гостя салону почуття причетності до стрімкої історії моди і класичної красі. Фотогалерея образів від майстрів Мисин-Студіо в новому салоні кожен сезон оновлюється. До послуг наших клієнтів — невеликий бар, де можна замовити запашну каву і свіжі соки.

Похожие темы