Чарівна Книга Подарунків

03 Фев, 2015

Чарівна Книга Подарунків

  Чи мріяли ви в дитинстві стати добрим чарівником і творити чудеса? Напередодні Нового Року Avon об’єднує свої зусилля з самою казкової кіностудією на світі, щоб виконати ваше бажання. Просто порадуйте своїх рідних і близьких новорічними сюрпризами з нового Каталогу Avon «Чарівна Книга Подарунків». І тоді ви зможете взяти участь в Чарівній Лотереї. Переможців чекають сувеніри з фільму «Книга Майстрів» від Disney, чудові призи від Avon і Disney і суперприз — три казкові поїздки до Парижа на двох! Адже дарувати свято тим, кого любиш, — це так приємно. Завдяки вашому маленькому помахом чарівної палички, казкові призи зі сторінок «Чарівної Книги Avon» перетворяться напередодні Нового Року в реальні подарунки для вашої родини.

Новий Рік вже не за горами, але іноді так хочеться наблизити свято, щоб він почався вже сьогодні, зараз! Саме в такі дні у кожної жінки нарешті з’являється можливість побути в колі сім’ї, вдосталь без суєти поспілкуватися з близькими і рідними, сходити з дітьми в кіно. Сімейні торжества дуже важливі для кожної російської жінки. І щоб створити святковий настрій вже сьогодні, Avon об’єднує свої зусилля з компанією Disney, має великий досвід у створенні фільмів для сімейного перегляду. Разом вони запрошують ас в чарівний світ фільму «Книга Майстрів».

Добро і зло, любов і підступність, казкові пригоди і іскрометний гумор, найвідоміші російські актори та чудові декорації … Все це «Книга Майстрів» — перший російський фільм, знятий Disney за мотивами російських казок. Весела комедійна історія розрахована на сімейну аудиторію і доставить чимало радості і великим, і маленьким глядачам. У вас буде унікальна можливість всією родиною перенестися в чарівний світ фантазії і відчути себе казковими героями.

Але на цей раз казка не закінчиться разом із закінченням кіносеансу. Avon спільно з Disney дарують вам унікальну можливість самим виступити в ролі добрих чарівників і продовжити відчуття свята для всієї родини. Досить замовити новорічні сюрпризи для себе і своїх близьких в новому каталозі Avon «Чарівна Книга Подарунків». Зробивши покупку, ви отримаєте картку учасника і автоматично візьмете участь у Чарівній Лотереї, де розігруватиметься 50 000 чудесних призів від Avon і Disney. Серед них: туалетна вода, декоративна і доглядає косметика, сувеніри із зображенням головних героїв казки «Книга Майстрів» і суперприз — три чудові поїздки до Парижа на двох!

Похожие темы