Чому косметика виявляється не ефективною у скільки ви лягаєте спати?

07 Май, 2014

Чому косметика виявляється не ефективною у скільки ви лягаєте спати?

Навіть найдорожча і ретельно вибрана косметика часом виявляється не ефективною — і, більше того, робить шкіру тільки гірше. Причини можуть бути самими різними — від закінчення терміну придатності до неправильного способу життя.

Зміна типу шкіри

З віком тип нашої шкіри змінюється: сальні залози виробляють менше секреції, а клітинам шкіри все складніше зберігати необхідну вологу. В результаті тип шкіри з роками може змінитися радикально — з жирної шкіра може перетворитися на суху і понад чутливу. У цьому випадку необхідно заново оцінити тип шкіри — можливо, проконсультувавшись з дерматологом — і вибрати нову косметику, яка буде підходити для зміненого типу шкіри.

Сезонна різниця

Навколишнє середовище може значно вплинути на стан шкіри, тому в залежності від пори року необхідно вибирати і відповідну косметику. Приміром, косметика, ефективна влітку, може взимку призвести до прямо протилежного результату. У холодну пору року шкіра, як правило, стає сухішою, тому необхідно вибирати нові зволожуючі продукти. Влітку, навпаки, шкіра стає більш жирної, тому краще переключитися на «легкі» продукти — наприклад, очищающий гель або пінку, щоб очистити закупорені пори.

Чистота шкіри

Навіть найдорожчий очищающий лосьйон, залишаючись на шкірі, призводить до закупореним порам, появі акне і тьмяною шкірі. Користуючись косметикою, необхідно переконатися, що шкіра ретельно очищена — промити її теплою водою і скористатися косметичним тоніком.

Додаткові інгредієнти

Як правило, додаткові інгредієнти в складі косметики розглядаються як свого роду бонус, проте у випадку з доглядом за шкірою ситуація далеко не завжди така. Так, наприклад, незважаючи на приємний аромат, зайві ароматизатори в складі косметичного засобу можуть викликати подразнення шкіри. Найбільше ризику появи роздратування схильні власниці чутливої ​​шкіри

Чутлива шкіра: крихке відображення примхливої ​​натури, проте алергічна реакція може виникнути у кого завгодно. Традиційної косметикою справа не обмежується: до складу багатьох натуральних засобів входять масла, які також можуть викликати алергічну реакцію, стимулювати вироблення сальними залозами зайвої секреції або зробити шкіру тьмяною і втомленою.

Занадто великі очікування

Чому косметика виявляється не ефективною у скільки ви лягаєте спати?

Зморшки, акне, вікова пігментація шкіри — всі ці зміни виникають поступово. Як результат, не можна очікувати навіть від найдорожчої і дієвою косметики негайного ефекту. Наприклад, у випадку з більшістю засобів анти-вікової косметики ефект настає лише після трьох тижнів застосування, а в деяких випадках цей період зростає до двох місяців. При виявленні перших ознак алергічної реакції на косметику — свербіння, висипу, почервоніння — необхідно відразу ж відмовитися від продукту.

Надлишок косметики

Згідно поширеній думці, чим більше косметики використовується, тим краще стає шкіра. Навпаки, надлишок косметики — нехай навіть ефективною і дорогої — може не викликати такого ефекту, особливо якщо формули засобів містять однакові інгредієнти. Більш того, надлишок косметики може позначитися на стані шкіри самим негативним чином. Так, наприклад, використання відразу декількох косметичних засобів з саліцилової кислотою

Саліцилова кислота — зменшує запальні процеси, гликолевой кислотою і ретиноїдами може викликати серйозне роздратування шкіри.

Закупорені пори

Якою б ефективною не була косметика, якщо активні інгредієнти не здатні проникнути в закупорені пори, вона не зробить ніякого позитивного впливу. Не варто нехтувати регулярним використанням отшелушивающего скрабу: відмерлі клітини шкіри, не видалені вчасно, утворюють на шкірі свого роду бар’єр, який не можуть подолати косметичні засоби.

Недотримання інструкцій

Косметичні бренди не дарма розробляють для своїх продуктів строгі інструкції по частоті, методам і часу застосування. Недотримання цих інструкцій може перетворити навіть саму дієву косметику в не ефективні. Наприклад, сироватка моментально втрачає свої цілющі властивості при взаємодії з повітрям або сонячним світлом, тому необхідно зберігати косметичні засоби тільки в темному і прохолодному місці ретельно закритими.

Термін придатності

У будь-якого косметичного засобу є свій термін придатності, після закінчення якого косметика перестає діяти або, що ще гірше, викликає роздратування шкіри або навіть інфекцію. Тому, якщо улюблений очищающий лосьйон раптово перестав діяти, цілком імовірно, що його термін придатності попросту закінчився.

Нездоровий спосіб життя

Можна користуватися найкращою косметикою в світі, проте, якщо дотримуватися нездорових звичок, косметика не буде ефективною. Куріння, алкоголь, надмірне захоплення солярієм, недолік сну — всі ці фактори знецінюють ефект використання косметики. Здоровий спосіб життя — запорука красивої і здорової шкіри.

Похожие темы