Чорна перлина від Наталії Водянової

04 Дек, 2014

Чорна перлина від Наталії Водянової

  Парфумерну новинку Midnight Pearl від Оріфлейм в унікальному дизайнерському флаконі являє всесвітньо відома топ-модель Наталія Водянова. Її класична і в той же час незвичайна краса немов продовжує історію про рідкісну чорної перлини і розкішному ароматі, яким хочеться володіти, у що б то не стало.

Аромат-таємниця, аромат-інтрига, аромат-ікона сподобається всім, кому близький елегантний стиль 40-х років: підкреслена жіночність, яскравий чуттєвий макіяж, високі підбори, костюми класичного крою, панчохи, боа, мереживні рукавички і капелюшки.

Поєднує всі ці модні віяння, концепція парфумерної води Midnight Pearl побудована навколо справжнього скарби природи — дорогоцінного чорного перлів. Він якнайкраще відображає винятковість предметів розкоші, володіти якими можуть лише обрані. Таїтянський чорні перли і його рідкісна краса надихнули французьких ювелірних майстрів на створення унікального дизайну упаковки.

Стефані баски і Марі Клюзель — Талановиті дизайнери прикрас, які отримали світове визнання завдяки співпраці з найвідомішим ювелірним домом Baccarat і перемозі в престижному конкурсі Tahitian Pearl Trophy-2005 на краще ювелірний виріб з таїтянських перлами. Чудовий флакон, розроблений Стефані і Марі спеціально для Оріфлейм, прикрашає підвіска з трьох натуральних перлин, яку ви зможете носити на ланцюжку в якості намиста або браслета. Дизайнерський флакон Midnight Pearl від Оріфлейм — це справжній витвір мистецтва, здатний прикрасити колекцію раритетних об’єктів. Преміальний дизайн упаковки підкреслює унікальність парфумерної композиції.

Марі Саламан (Marie Salamagne), парфумер: «Суть композиції — вроджене почуття стилю і смак до раритетної розкоші, поєднання високого класу і нової класики — була реалізована підбором нестандартних созвучий. Секрет Midnight Pearl розкривається світяться відтінками фрезії і флердоранжу, переплітаючись з фруктовою свіжістю груші. Серединний акорд — рідкісне поєднання квіткових нот плюмерии, гвоздики, півонії й жасмину. Композиція завершується живим і вельми складним шлейфом, що складається з дорогоцінних рідкісних тонів райського дерева, ветівера, кедра і пачулі. Інтенсивно жіночний і таємничий, цей аромат завжди буде звучати актуально ».

Тип аромату: шипровий, квітковий

Верхні ноти: фрезія, груша, флердоранж

Ноти «серця»: гвоздика, плюмерія, жасмин, півонія

Шлейф: райське дерево, ветивер, кедр, пачулі

Об’єм: 50 мл

Парфумерна вода Midnight Pearl у продажу з 1 листопада 2010 року.

Найближчим часом в каталогах буде представлена ​​парфумерна вода Midnight Pearl у змінному флаконі, щоб ви могли продовжити насолоду улюбленим ароматом. Для вашої зручності в комплект з оригінальним дизайнерським флаконом входить спеціальна міні-воронка.

Похожие темы