Чудо в скриньці

12 Авг, 2014

Чудо в скриньці

  Всі ми давно стали дорослими і не віримо в чудеса. Живучи в століття рекламного буму та інформаційних війн, ми занурилися у світ скепсису і недовіри. Нас практично неможливо чимось здивувати і вразити. Ми оточені розумними речами, складною технікою, зручними машинами і комфортним житлом.

І в той же час, користуючись усіма благами сучасної цивілізації, ми інстинктивно прагнемо до простого, але тепер вже практично недосяжного: чистому повітрю, живій їжі, натуральному житлу. Бути ближче до природи — природне прагнення сучасної людини.

А природа таїть у собі великі символи, за якими, як правило, приховані великі знання. Чотири стихії: вогонь, повітря, вода, земля містять ключі для розуміння світобудови. Вогонь — розум, Повітря — почуття, Вода — життєва енергія, Земля — ​​тіло. Коли древні люди зверталися до богів стихій, вони не мали на увазі тільки їх фізичні прояви, а інтуїтивно відчували присутність чогось, що стоїть за земними явищами, відчували таємну суть, що лежить в основі стихій. Наука, розвиваючись у часі та просторі своїм шляхом, знаходила і знаходить строго наукові підтвердження існуючим раніше легендам і забобонам. Так магічна сила каменів і мінералів, здавна використовувана лікарями, називається тепер енергетичної активністю, заснованої на вібрації кристалічних структур.

Дивним чином сучасні космічні технології і стародавні «космічні» знання предків, осмислені на сучасному рівні змогли з’єднатися в унікальному проекті — косметичної лінії Valentina Magic Line.

Креми косметичної лінії Valentina Magic Line:

* створюються на високотехнологічному обладнанні, що дозволяє отримати емульсії холодним способом (без нагрівання), виключаючи згубну термічний вплив на біологічно активні речовини і знижуючи консервантную навантаження рецептури;

* містять тонкодисперсні порошки п’єзоелектричних дорогоцінних каменів, що насичують мікроелементами, надаючи при цьому крему светоотражающую здатність і теплоємність;

* містять ексклюзивний біотехнологічний інгредієнт «Ревітанол», що входить до нього біостимулятор вітанол є структурним аналогом природних антиоксидантів, захищає від деградації вітаміни, гормони, ферменти.

Креми відповідають чотирьом основним стихіям і розрізняються «дорогоцінним» компонентом. До складу кремів входять:

* рубін (Крем «Стихія Вогонь»)

* сапфір (Крем «Стихія Повітря»)

* аметист (Крем «Стихія Земля»)

* алмаз (Крем «Стихія Вода»).

І найголовніше: вперше проблема «природність», натуральності косметичного засобу дійсно успішно вирішена. Основна проблема натуральної косметики, як і всього натурального, — це процеси окислення, уповільнити розвиток яких покликані консерванти.

Креми Valentina Magic Line поміщені в природний мінеральний контейнер, виконаний з аптекарського каменю, відомого нам як змійовик, який забезпечує сприятливі умови для збереження біоактивних інгредієнтів без додаткової кількості консервантів. Крем, що знаходиться в кам’яній упаковці, не схильний температурних коливань і впливу сонячного світла і не втрачає своїх властивостей. Всі інші види упаковки косметичних засобів не можуть конкурувати з цим природним термосом. У конструкції кришок контейнера використані натуральні самоцвіти і це робить контейнер унікальним, рідкісним виробом, що володіє біологічною активністю, амулетом молодості, краси і життєвої активності.

Чудеса ще трапляються в нашому житті і це можна перевірити, взявши в руки шкатулку з самоцвітів з цілющими коштовностями всередині.

Тепер купити крем в скриньці можна, зателефонувавши за номером:

+7 (495) 6-403-403

Похожие темы