Clearasil очищаємо лікуємо доглядаємо

12 Авг, 2014

  Прищики і чорні крапки — неприємна проблема, яка доставляє неабияку занепокоєння. У спробах позбутися цих дефектів шкіри ти починаєш вживати різних заходів, які не завжди дають позитивні результати. Краще використовувати засоби, ефективність яких доведена клінічними тестами. Обери свій Clearasil.

Для щоденного застосування

Попередити проблему простіше, ніж боротися з нею. Твоя шкіра потребує щоденного глибокого очищення. Кращий спосіб боротьби з можливими причинами виникнення прищів — це використання коштів Clearasil Stayclear для умивання і очищення два рази на день.

Крем-гель для вмивання Clearasil Stayclear «3 в 1» ефективно і дбайливо доглядає за шкірою. Кожен день він бореться одночасно з трьома причинами появи прищиків: очищає обличчя, м’яко відлущує шкіру і вбиває бактерії, які знаходяться в порах і сприяють появі акне. Крем-гель не містить жирів і призначений для щоденного застосування. Вхідні в його склад мікрогранули глибоко очищають пори, сприяючи посиленню дії антибактеріальних компонентів. Крем-гель для вмивання «3 в 1» існує у двох варіантах: для всіх типів шкіри і спеціально для чутливої ​​шкіри — для самої ніжної турботи про особу!

Гель для вмивання Clearasil Stayclear розроблений спеціально для щоденного очищення обличчя. Формула продукту заснована на комбінації м’яких активних речовин. Гель делікатно очищає молоду шкіру, ефективно запобігаючи появі прищиків. Даний засіб не містить жирів, що дозволяє шкірі виглядати не тільки чистою, але і свіжою.

Щоденний скраб Clearasil Stayclear м’яко відлущує омертвілі клітини шкіри, не дратуючи її. Засіб дозволяє піклуватися не тільки про чистоту — до його складу входять також спеціальні кондиціонери, які забезпечують шкірі додаткове зволоження.

Лосьйон для глибокого очищення шкіри ефективно запобігає появі вугрової висипки, очищає і освіжає шкіру обличчя, звужує пори. До складу лосьйону входять активні компоненти, що видаляють забруднення і надають антибактеріальну дію. PH-нейтральний.

Clearasil. Чиста шкіра кожен день!

Похожие темы