COCO Mademoiselle продовження історії

COCO Mademoiselle продовження історії

27 Окт, 2014

  Через двадцять сім років після появи на світ аромату COCO і через десять років з моменту народження COCO Mademoiselle, CHANEL продовжує історію легендарного парфуму.

Першою особою аромату в 2001 році стала Кейт Мосс, а з 2007 року його уособлює британська актриса Кіра Найтлі, демонструючи в кожної рекламної кампанії всі цінності і коди аромату COCO Mademoiselle.

Після знаменитої реклами, де Кіра Найтлі постала перед нами в чудових вечірніх сукнях, які підкреслюють шарм, жіночність і загадку, що таїться в кожній жінці, CHANEL запропонував публіці новий образ.

Новий рекламний ролик створений британським режисером Джо Райтом, вже працювали з Кірою у своїх картинах Гордість та упередження і «Спокута» і тепер представляє свою музу у фільмі для CHANEL. Цей ролик, за задумом Джо, втілює історію відносин Мерилін Монро і фотографа Дугласа Кіркланда.

«Я знаю кілька людей, яким простіше працювати в конфліктній ситуації. Я точно не з їх числа. Конфлікти мене сильно вимотують », — визнається Кіра — «Напевно, тому я часто працюю з одними і тими ж людьми, зокрема з Джо. Я не можу добре грати, якщо на знімальному майданчику напружена атмосфера. Я відчуваю, як напружуюся і вважаю, що в такому стані ти можеш відмінно зіграти тільки напруга і лють. Дуже важко зіграти задоволення, щастя й інші позитивні емоції, коли навколо скандали. Я впевнена, що в спокійній атмосфері ти можеш зіграти все, що завгодно. Для мене це так ».

У новому фільмі Кіра постає з короткою стрижкою, в облягаючому мотоциклетному комбінезоні, створеним Карлом Лагерфельдом, і роз’їжджає по Парижу на мотоциклі Ducati 70-х років.

Партнером Найтлі по фільму для CHANEL став аргентинський актор Альберто Аман, лауреат премії «Гойя» (іспанський «Оскар»). Фотографом проекту став легендарний Маріо Тестіно.

У фільмі Джо Райта ми бачимо Кіру в образі самодостатньої жінки, але, в той же час, вона наділена шармом і жіночністю. Вона сама керує своїм життям і не підпорядковується чоловікам. Зовсім як Габріель Шанель!

Кіра про COCO Mademoiselle: «Це перший жіночий аромат, яким я користуюся. Раніше я користувалася тільки чоловічими. Напевно, частково тому, що мені хотілося відчути якусь особливу силу. Я не з тих дівчат, яким подобаються легкі квіткові аромати. Мені потрібен аромат, який змушує відчувати себе сильною. Одного разу моя подруга сказала: «Мені здається, тобі пора подорослішати і купила мені COCO Mademoiselle. Це був перший жіночий аромат, який я спробувала і тоді ж подумала: «Так, це підходить. Я буду їх носити ». .

Сила і ніжність більше не суперечать один одному, органічно переплітаючись між собою. COCO Mademoiselle — аромат для сучасної жінки.

Похожие темы