ЦУМ приєднався до Кампанії проти раку грудей

ЦУМ приєднався до Кампанії проти раку грудей

22 Окт, 2014

ЦУМ приєднався до Кампанії проти раку грудей

  Кампанія проти раку грудей, проведена Корпорацією Este Lauder, встановлює новий рекорд Книги Гіннесса: вперше у світі десятки пам’яток одночасно освітилося рожевим світлом на підтримку міжнародної громадської ініціативи. У загальній складності в усьому світі за добу 1 жовтня 2010 яскраво-рожевий світло осяяло 38 пам’яток. У їх число входять палац Шенбрунн у Відні, Тадж-Махал, нью-йоркскіe Рокфеллер-центр і музей Уїтні, готель Бурж-Аль-Араб («Парус») в Дубаї, Токіо-Тауер, ЦУМ в Москві та інші.

У 1992 році рожевий колір став уособленням, а нині знаменита рожева стрічка — символом Кампанії проти раку грудей, розпочатої Евелін Лаудер і поширилася з тих пір в понад 70 країн світу. За ці роки у світі було розповсюджено понад 110 мільйонів стрічок і примірників інформаційних матеріалів і зібрані десятки мільйонів доларів на підтримку досліджень, метою яких є відкриття засобу лікування від раку.

Росія є активним учасником Кампанії з 2000 року, а з 2001 — ще й учасником програми ілюмінації рожевим світлом пам’яток, пам’ятників культури і споруд з метою залучення уваги до початку місяця боротьби проти раку грудей.

Кампанія проти раку грудей, проведена Корпорацією Estée Lauder, націлена на порятунок життів жінок у всьому світі і досягнення головної мети Евелін Лаудер: життя у світі без раку грудей.

19 жовтня 2010 друзі & quot; рожевої стрічки & quot; зібралися в ЦУМі, щоб ще раз привернути увагу жінок до проблеми цього страшного захворювання і нагадати, що рання діагностика раку дає шанс на повне лікування.

Яна Чурікова і Аврора

Андрій Анкундінов і Катерина Одинцова

Ганна Горшкова і Андрій Малахов

Алла Вербер і Надя Казка

Яна Чурікова, Олена Малишева і Алла Вербер

Заклик Евелін Лаудер — Перемогти рак грудей раз і назавжди: «Коли я тільки починала Кампанію проти раку молочної залози, це було захворювання, про яке говорили пошепки. Зараз про нього не тільки відкрито говорять і пишуть: багато знаменитостей і політики, які пережили це захворювання, приєднуються до нас і будують світ без раку грудей разом з нами. Незважаючи на те, що нам вдалося досягти вражаючих результатів, залишається велике поле для діяльності. Ми змінюємо світ і ситуацію, і скоро, завдяки нашому фонду та проведеним дослідженням, рак грудей стане тільки спогадом ».

Похожие темы