ЦУМ приєднався до Кампанії проти раку грудей

22 Окт, 2014

ЦУМ приєднався до Кампанії проти раку грудей

  Кампанія проти раку грудей, проведена Корпорацією Este Lauder, встановлює новий рекорд Книги Гіннесса: вперше у світі десятки пам’яток одночасно освітилося рожевим світлом на підтримку міжнародної громадської ініціативи. У загальній складності в усьому світі за добу 1 жовтня 2010 яскраво-рожевий світло осяяло 38 пам’яток. У їх число входять палац Шенбрунн у Відні, Тадж-Махал, нью-йоркскіe Рокфеллер-центр і музей Уїтні, готель Бурж-Аль-Араб («Парус») в Дубаї, Токіо-Тауер, ЦУМ в Москві та інші.

У 1992 році рожевий колір став уособленням, а нині знаменита рожева стрічка — символом Кампанії проти раку грудей, розпочатої Евелін Лаудер і поширилася з тих пір в понад 70 країн світу. За ці роки у світі було розповсюджено понад 110 мільйонів стрічок і примірників інформаційних матеріалів і зібрані десятки мільйонів доларів на підтримку досліджень, метою яких є відкриття засобу лікування від раку.

Росія є активним учасником Кампанії з 2000 року, а з 2001 — ще й учасником програми ілюмінації рожевим світлом пам’яток, пам’ятників культури і споруд з метою залучення уваги до початку місяця боротьби проти раку грудей.

Кампанія проти раку грудей, проведена Корпорацією Estée Lauder, націлена на порятунок життів жінок у всьому світі і досягнення головної мети Евелін Лаудер: життя у світі без раку грудей.

19 жовтня 2010 друзі & quot; рожевої стрічки & quot; зібралися в ЦУМі, щоб ще раз привернути увагу жінок до проблеми цього страшного захворювання і нагадати, що рання діагностика раку дає шанс на повне лікування.

Яна Чурікова і Аврора

Андрій Анкундінов і Катерина Одинцова

Ганна Горшкова і Андрій Малахов

Алла Вербер і Надя Казка

Яна Чурікова, Олена Малишева і Алла Вербер

Заклик Евелін Лаудер — Перемогти рак грудей раз і назавжди: «Коли я тільки починала Кампанію проти раку молочної залози, це було захворювання, про яке говорили пошепки. Зараз про нього не тільки відкрито говорять і пишуть: багато знаменитостей і політики, які пережили це захворювання, приєднуються до нас і будують світ без раку грудей разом з нами. Незважаючи на те, що нам вдалося досягти вражаючих результатів, залишається велике поле для діяльності. Ми змінюємо світ і ситуацію, і скоро, завдяки нашому фонду та проведеним дослідженням, рак грудей стане тільки спогадом ».

Похожие темы