Данська підхід до краси

07 Ноя, 2014

Данська підхід до краси

Формули краси і здоров’я данського бренду Femicode допоможуть тобі бути чарівною завжди і скрізь. Справа в тому, що продукти Femicode дбають про твою красу на клітинному рівні. Що це означає?

Наприклад,ФітоформулаFemicodeІнтенсівное оновлення— Це незамінний щоденний раціон краси. Як він працює: унікальна комбінація екстрактів рослин запускає процеси очищення і оновлення організму, тобто нормалізується обмін речовин і прискорюються процеси виведення шлаків і токсинів.

А щеІнтенсивне Оновленнябореться з целюлітом, виводячи з організму зайву рідину і стимулюючи лімфодренажних систему. Крім того, в ньому містяться найсильніші антиоксиданти, які борються з вільними радикалами — найлютішими ворогами твоєї краси.

А ще в ньому є інгредієнти підвищують сексуальну активність і тонус в цілому, воістину найцінніше властивість!

Femicode Активний Догляд за Шкірою— Це продукт, що складається з 2-х факторів, тобто 2-х різних капсул для одночасного прийому: Фактор 1 — «Відновлення», Фактор 2 — «Харчування».

Femicodeдіє в глибокому шарі шкіри, стимулюючи вироблення колагену і кератину.

Що міститься в Факторі 1 Лецитин — найважливіший компонент харчування і провідник поживних речовин. Лецитин, за рахунок відновлення фосфоліпідного шару клітинних мембран і захисного дії на клітини, підвищує еластичність кожіі її тургор, а такжеконтролірует виділення шкірою жиру.

Фактор 2 «Харчування» доповнить догляд за шкірою цілим спектром необхідних компонентів для красивої шкіри: цинк, що перешкоджає появі запалень і недосконалостей, пантотенова кислота і кремній для збереження молодості і рівня зволоженості шкіри, вітамін А і Біотин — для запобігання та усунення лущення і регуляції сальних залоз.

FemicodeДля волосся і нігтівне потребує реклами для тих, хто вирішував проблему випадіння волосся з його допомогою, тому як діє цей продуктпосле1-го тижня прийому, випаденіезначітельно зменшується, а згодом зупиняється.

А все благодарялегкоусвояемому натуральному кремніюі біотину, які в вдалої комбінації забезпечують швидкий ефект. Про нігті і говорити не пріходітся- нігтьова пластина перестає розшаровуватися, залишається тільки набратися терпіння і почекати поки відросте здоровий ніготь.

Загалом, милі Дами, дбайте про себе з розумом, вибираючи скандинавська якість та інноваційні формули продуктівFemicode!

Похожие темы