Дбайливе засіб для інтимної гігієни

Дбайливе засіб для інтимної гігієни

10 Мар, 2015

  Жіноча інтимна гігієна — делікатне питання, про яке не прийнято говорити відкрито. А адже від дотримання рекомендованої процедури залежить не тільки відчуття свіжості і впевненості в собі, а й, що набагато важливіше, — репродуктивне здоров’я жінки.

рН інтимної області жінки істотно більш кислий (4,6), ніж шкіри тіла в цілому (5,5), і тому звичайні гелі для душу і мило не підходять для інтимної гігієни.

І навіть у такій делікатній області NIVEA створює засоби, ідеально підходять ніжній шкірі інтимної області.

Команда фармацевтів і дерматологів на базі науково-дослідного центру NIVEA розробила лінію засобів для щоденної інтимної гігієни.

Новинка

Заспокійливий гель для інтимної гігієни для чутливої ​​шкіри містить алое вера і молочну кислоту і відповідає природному рівню рН шкіри інтимних ділянок тіла.

Гель дбайливо доглядає навіть за дуже чутливою шкірою інтимних ділянок тіла, забезпечує відчуття комфорту кожен день.

М’яка формула підтримує природний рівень рН, дарує відчуття чистоти і свіжості протягом всього дня. Екстракт алое-вера має зволожуючі властивості, доглядає за чутливою шкірою і знімає роздратування.

Гель не містить лужного мила і барвників.

Схвалений гінекологами.

Підходить для щоденного використання.

Думка фахівця

Про те, якою має бути інтимна гігієна, ми запитали лікаря-гінеколога, завідуючу гінекологічним відділенням лікувального центру Медсен Олесю Германівну Тверитинова:

«Інтимна гігієна повинна здійснюватися мінімум два рази на день за допомогою спеціальних засобів на основі молочної кислоти. Тільки молочна кислота здатна підтримати кислотно-лужний баланс (рН) інтимної зони на необхідному для збереження здоров’я рівні ».

рН інтимної області — 4,6

рН водопровідної води — 7

рН мила — більше 9

Клінічні тести підтверджують: гель гіпоалергенний, не викликає роздратування шкіри і рекомендований для щоденного використання.

Поширені запитання:

Чому не рекомендується використовувати звичайне туалетне мило або гель для душу для щоденної інтимної гігієни?

Тверде та рідке мило мають лужну реакцію. І навіть одноразове їх застосування веде до нейтралізації захисного фактора.

Порушення природного захисного бар’єру створює високий ризик розвитку інфекцій інтимної області. Також до складу мила і гелю входять досить агресивні миючі компоненти. Вони пересушують ніжну шкіру, викликаючи роздратування.

Які ще чинники послаблюють захисний бар’єр?

застосування вагінальних протизаплідних засобів,

застосування медикаментозних засобів (антибіотиків, кортикостероїдів, цитостатиків),

інтимна близькість,

гормональний дисбаланс,

менструація,

активні заняття спортом,

вагітність,

лактація і менопауза,

стрес і хронічні захворювання.

Природні антисептики — ромашка, календула, алое вера — дуже ефективні і часто включаються в склади коштів. Чи достатньо тільки їх наявності для правильної інтимної гігієни?

Ці компоненти дійсно корисні для здоров’я шкіри, однак, інтимна гігієна полягає не в тому, щоб нейтралізувати бактерії дезинфікуючим компонентом. Скоріше, мета — у підтримці кислотно-лужного балансу на необхідному рівні. Це створює сприятливі умови для лактобактерій, таких необхідних жіночому здоров’ю.

Лінія NIVEA Intimate відповідає природному рівню інтимних ділянок тіла, не містить мила, а містить молочну кислоту і ретельно підібрані натуральні інгредієнти — алое віра і ромашку.

Похожие темы