Дбайливий догляд за чутливою шкірою з Gillette

04 Авг, 2014

  Нова бритва Gillette Fusion Power Cool White і гель для гоління Gillette Series Гіпоалергенний допомагають захистити шкіру від роздратування після гоління і почуття стягнутості, властивих в тому числі чутливій шкірі. Завдяки своїй ефективності і безпеки навіть для чутливої ​​шкіри, продукція Gillette схвалена і рекомендована Російським товариством дерматологів.

За результатами досліджень Gillette, близько 40% чоловіків є володарями чутливої ​​шкіри. Роздратування, дискомфорт під час гоління, сухість та лущення, відчуття стягнутості і печіння шкіри після гоління, — ось основні ознаки чутливої ​​шкіри. Всі вони можуть бути спровоковані різними причинами — наприклад, поганою екологією, дуже сухим повітрям, неправильним доглядом за шкірою і навіть стресом. Між іншим, багато чоловіків не знають про те, що їхня шкіра потребує особливого догляду і використовують невідповідні засоби, що часто не вирішує проблему, а лише посилює її.

Gillette Fusion Power Cool White — Це нова бритвена система, що отримала схвалення Російського товариства дерматологів. Вона втілила в собі всі передові технології Gillette Fusion. 5 найтонших лез PowerGlide з покриттям проти тертя не дратують навіть саму чутливу шкіру. Вбудований унікальний мікрочип на стильною білої глянсової ручці з блакитними акцентами посилає пом’якшувальні мікроімпульси, які зменшують тертя. Змащуюча смужка-індикатор з формулою, збагаченої вітаміном Е і алое, забезпечує краще ковзання бритви. Смужка змінює свій колір з блакитного на білий, нагадуючи про те, що лезо варто міняти не рідше 1 разу на місяць. За допомогою леза-триммера на зворотному боці бритвеною касети підтримувати бакенбарди, бороду і вуса в ідеальному стані тепер легше, ніж будь-коли. При цьому, незважаючи на особливо делікатне вплив на чутливу шкіру, бритва не поступається в якості і чистоті гоління — шкіра залишається ідеально гладкою.

При догляді за чутливою шкірою ключовим моментом є вибір відповідних засобів для гоління. Гель Gillette Series Гіпоалергенний не містить штучних ароматизаторів і барвників. Саме це робить гель відповідним для чутливої ​​шкіри засобом, який допомагає уникнути подразнень і сухості шкіри під час гоління. Формула потрійного захисту гелю з пом’якшуючими компонентами допомагає захистити шкіру від порізів, почервоніння і відчуття стягнутості. Гель Gillette Series Гіпоалергенний ідеально підходить для використання з бритвою Gillette Fusion CoolWhite для чоловіків з чутливою шкірою.

За словами лікаря-дерматолога Владислава Куршева, чоловіки з чутливою шкірою часто неправильно піклуються про неї, використовуючи невідповідні засоби, такі як, наприклад, мило або проста піна. Це провокує появу почервоніння і подразнень на шкірі. «Для того щоб таких проблем не виникало, необхідно, по-перше, правильно підбирати засоби для гоління, які вирішують проблеми чутливої ​​шкіри, а по-друге, забезпечувати шкірі системний догляд. Це означає, що важливо не забувати про очищення, підготовці шкіри до гоління та її захисту, а також зволоженні під час гоління і після нього ».

Крім гелю для гоління, в лінійку засобів Gillette Series, придатних навіть для чутливої ​​шкіри, також входять бальзам після гоління, гель для вмивання, зволожуючий крем.

Похожие темы