Декоративна косметика для дітей лікнеп для батьків

28 Янв, 2014

Декоративна косметика для дітей … Перше, що спадає на думку — сказати, що це абсурд. Навіщо прикрашати дитячі обличчя, які прекрасні самі по собі? Напевно, більшість мам так і вважають, забуваючи про те, як вони самі із завмиранням стежили за рухами рук своєї мами, коли вона звично фарбувала губи перед дзеркалом, а потім, потайки, поки ніхто не бачить, густо мазали червоною помадою губи собі. Жіноче начало можна розгледіти навіть у дівчинці, яка ще не вміє толком ходити, зате вміє вже кокетувати з особами протилежної статі.

Психологічний аспект

Діти раннього віку наслідують батьків, і це дуже допомагає у виховному процесі. Якщо батьки двічі на день вмиваються і чистять зуби, то дитина теж буде це робити, не замислюючись про гігієну і стоматологічних проблемах. Батьки їдять за допомогою виделки і ножа, значить, і їхні діти прекрасно справляються з цими столовими приборами. Діти не користуються дорослими зубними щітками або ложками, для них купують спеціальні предмети, які підходять за розміром — і всі задоволені. Коли ж справа доходить до косметики, ситуація незбагненним чином змінюється. Чомусь те, що можна батькам — не можна дітям. Цей парадокс для дитини важкозрозумілі і породжує чимало конфліктів у сім’ї.

Всім відомо, що косметика для жінок і чоловіків, хоча і є досить безпечною, все ж містить масу хімічних речовин у вигляді великої кількості барвників та консервантів, які, звичайно ж, дитині ні до чого. Однак можна знайти рішення і цієї проблеми, використовуючи безпечні косметичні засоби для дітей.

Декоративна косметика по віку

Під час прогулянок, особливо в зимовий час, багато матерів відзначають сухість шкіри губ у дитини. Безсумнівно, краще скористатися дитячої гігієнічною помадою, ніж чекати появи на губах кровоточивих тріщин. Дитяча гігієнічна помада або бальзам для губ

Бальзам для губ — ніжний дотик

випускаються для дітей самого раннього віку, але купувати їх потрібно в аптеках або спеціалізованих магазинах. Дітям раннього віку можна використовувати і креми, спрямовані на захист від морозу.

Приблизно з трьох років діти, як дівчатка, так і хлопчики, починають активно цікавитися маминої косметикою. У цей час можна придбати їм перші набори дитячої косметики, що складаються з гігієнічної помади, зубної пасти і, наприклад, шампуню — для хлопчика, а для дівчинки вибрати гігієнічну помаду

Гігієнічна губна помада: лікує і захищає, зубну пасту і захисний крем

Захисний крем: профілактика старіння

. Ці кошти принесуть тільки користь маленьким модникам і дозволять відчути себе значущими для батьків.

З п’яти — семи років інтерес до косметики посилюється. Це потрібно використовувати для того, щоб привчити дитину до щоденного догляду за собою, охайності. Можна придбати косметички, в які діти покладуть свої маленькі баночки і тюбики. Хлопчикам цього віку можна запропонувати дитячий спеціальний дезодорант і одеколон, дівчаткам — дитячі духи, сяючі блиски для губ, яскраві лаки для нігтів. Косметика для дітей такого віку виготовлена ​​з мінімумом консервантів та ароматизаторів, вона нестійка і має короткий термін придатності, що потрібно пам’ятати і періодично проводити перевірку якості використовуваної дитиною косметики.

Підлітки-модники

Дівчатка дванадцяти — чотирнадцяти років вже справжні модниці, але у зв’язку з початком статевого дозрівання змінюється гормональний фон, і з’являються прищі на обличчі, які приносять масу неприємностей, провокуючи розвиток дисморфоманії. У цей час косметичні засоби приносять видиму користь, оскільки, застосовуючи їх під чуйним керівництвом матері, поєднуючи з лікувальними протівоугревие засобами, можна домогтися прекрасної шкіри, що підвищить самооцінку підлітка і зблизить з батьками в цей важкий перехідний період.

Хлопчики таких років починають відчувати себе чоловіками і перестають цікавитися жіночої косметикою, однак, наслідуючи батька або кіногероїв, із задоволенням використовують дезодоранти і одеколони.

Таким чином, грамотне використання дитячих косметичних засобів з самого раннього віку принесе набагато більше користі, ніж її ігнорування або заборони.

Світлана Шимкович

Похожие темы