День менопаузи від Vichy

02 Фев, 2015

  7 липня 2009 в 5-ти великих містах Росії пройде День Менопаузи, який Лабораторії VICHY організовують спільно з провідними міськими клініками. Основна мета його проведення — надання кваліфікованої допомоги жінкам у складний для них період менопаузи.

Менопауза — непростий етап у житті кожної жінки. Це якийсь переломний момент, коли в короткий проміжок часу з організмом відбувається ряд серйозних змін. Симптоми менопаузи часто роблять негативний вплив на якість повсякденного життя жінок, тому в цей період вони особливо потребують професійних рекомендаціях кваліфікованих фахівців.

Лабораторії VICHY прагнуть не тільки навчити жінок правильно доглядати за шкірою під час менопаузи, але і допомогти їм зрозуміти зміни, що протікають в їх організмі в цей період, щоб зберегти красу і здоров’я. Для цього вони об’єднують свій досвід в області боротьби з віковими змінами шкіри з досвідом кращих фахівців з інших галузей медицини.

7 липня 2009 в Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Самарі і Владивостоку пройде День Менопаузи, який Лабораторії VICHY проведуть спільно з провідними клініками цих міст. Протягом цього дня кожна охоча жінка у віці від 45 до 60 років зможе отримати безкоштовну комплексну консультацію наступних фахівців: гінеколог, ендокринолог, мамолог, психолог, дерматокосметолог, дієтолог.

Для участі у Дні Менопаузи необхідно попередньо записатися на Гарячої Лінії VICHY за телефоном: 8800200 40 05.

День менопаузи від Vichy

Гамма Neovadiol: захист шкіри від старіння в період менопаузи

З наближенням менопаузи відбувається різке зниження гормональної активності організму. Шкіра, будучи гормонозалежним органом, найбільш гостро реагує на ці зміни: її щільність знижується, в результаті чого вона стає тоншою і починає провисати.

Для щоденного догляду за шкірою c ознаками старіння шкіри в цьому віці Лабораторії VICHY розробили гаму засобів Neovadiol. До складу їх формули входить комплекс активних компонентів природного походження — Про-Ксілантм і Ізобіолінтм.

Клінічні тести, проведені під контролем дерматологів, доводять високу ефективність гами Neovadiol. Вже після 4 тижнів застосування щільність шкіри значно збільшується, контури особи підтягуються. Доведено наростання ефекту протягом 6 місяців застосування. Контури обличчя стають чіткішими і підтягнутими, а розмір пігментних плям скорочується.

Похожие темы