Diademine скажи зморшках «ні»!

12 Авг, 2014

  Diademine оновлює лінії засобів для антивікового догляду та представляє нові продукти: Wrinkle Expert 3D «Активатор проти зморшок 60 секунд» для жінок від 40 років, денний і нічний креми Wrinkle Expert 3D «Глибокі зморшки» — від 50 років.

Diademine представляє оновлені лінії спеціальних засобів для антивікового догляду за шкірою обличчя Wrinkle Expert 3D і Reactivance. У літньому сезоні асортимент Wrinkle Expert 3D поповнили відразу три нові продукти, а формула лінії — Pro Hyaluronic — Стала більш ефективною. Лінія Reactivance також змінила свою формулу після перезапуску, тепер до складу денного і нічного кремів для обличчя входить цінний природний інгредієнт — масло аргана.

Wrinkle Expert 3D: нова формула

Оновлена ​​формула Pro Hyaluronic лінії Diademine Wrinkle Expert 3D створена для догляду за зрілою шкірою обличчя. Відомо, що з 40 років в жіночій шкірі різко знижується вміст цінної гіалуронової кислоти, що призводить до сухості, в’янення і утворення зморшок.

Формула Pro Hyaluronic дозволяє ефективно боротися із зморшками. Тепер до її складу входить в два рази більше гіалуронової активатора в мікрокапсулах. Унікальні мікрокапсули «зустрічаються» з водою, яка міститься в шкірі, і збільшуються в 30 разів. Завдяки цій властивості вони заповнюють зморшки зсередини, сприяють відновленню еластичності шкіри і її зволоженню. Більше того, кошти Wrinkle Expert 3D стимулюють синтез природної гіалуронової кислоти в клітинах шкіри.

Wrinkle Expert 3D: нові продукти для антивікового догляду

У лінії Wrinkle Expert 3D з’явилися три високоефективних нових кошти: Ультраконцентрірованний крем «Активатор проти зморшок 60 секунд», відповідний для жінок від 40 років, а також денний і нічний креми Wrinkle Expert 3D «Глибокі зморшки» для жінок від 50 років.

Новинка лінії Diademine Wrinkle Expert 3D — ультраконцентрірованний крем «Активатор проти зморшок 60 секунд» надає моментальне вплив на зморшки, зменшуючи їх всього за хвилину завдяки вмісту 10% -ого гіалуронової активатора.

Продукт підходить для жінок у віці від 40 років.

Денний та нічний креми Wrinkle Expert 3D «Глибокі зморшки» забезпечують інтенсивний антивікової догляд, моментально усувають навіть найглибші мімічні зморшки і попереджають появу нових. Секрет ефективності цих коштів — унікальна формула подвійної дії. Система Relaxan-M-Cell дозволяє розслабити шкіру обличчя, стимулює регенерацію дерми і розгладжує зморшки. А гіалуронові мікрокапсули наповнюють зморшки зсередини, відновлюючи ідеальний рельєф шкіри природним шляхом.

Ці кошти підходять для жінок у віці від 50 років.

Reactivance: нова формула з маслом Аргана

Diademine скажи зморшках «ні»!

Крім того, цього літа Diademine оголошує про оновлення лінії Reactivance. Тепер денний і нічний креми під цією маркою містять олію аргана — одне з найбільш дорогих і цінних олій у світі.

Масло Аргана — рідкісний природний інгредієнт. Його добувають шляхом віджиму плодів вічнозеленого дерева аргана, яке зустрічається лише на південному заході Марокко, в долині річки Дра на околиці пустелі Сахара. Всього в світі налічується близько 20 мільйонів цих унікальних дерев, тому їх плоди і, звичайно, масло цінуються буквально «на вагу золота». У масла аргана найширша сфера дії, і тепер його цінні властивості знайшли застосування в денному і нічному кремах Diademine Reactivance.

Нова формула Reactivance, збагачена маслом Аргана, уповільнює процес старіння шкіри, стимулює синтез колагену і еластину і захищає від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Завдяки високому вмісту вітамінів Е і А, денний і нічний креми Reactivance живлять шкіру і захищають її від сухості.

Денний та нічний креми Reactivance з оновленою формулою підходять для жінок від 45 років.

Похожие темы