Дихання кисню пожвавить вашу шкіру!

05 Дек, 2014

  Amway представляє новинку в лінії засобів beautycycle ™ Повітря — Очищаючий молочко з антивіковим ефектом. Легке і шовковисте, воно ефективно очищає і зволожує зрілу шкіру, надаючи їй здоровий вигляд.

Повітря — це стихія, без якої наше існування неможливе. Він так легкий і природний, що ми зазвичай не відчуваємо його, однак саме ця стихія дає нам життя з кожним подихом. Під впливом кисню оживає і перетворюється навіть втомлена, зріла шкіра. Засоби лінії beautycycle ™ Повітря повертають шкіру до життя, відновлюючи кисневе дихання.

Цього літа лінія beautycycle ™ Повітря поповнилася ще одним засобом — Очищує молочком з антивіковим ефектом. Завдяки своїй унікальній формулі молочко ефективно бореться з першими ознаками старіння шкіри, повертаючи їй життєві сили.

Прибуток натурального йогурту ефективно борються з вільними радикалами, допомагають підвищити енергію шкіри, активізують її здатність поглинати кисень і борються з помітними ознаками вікових змін шкіри.

Спеціальний запатентований комплекс MICROQUADTM. Всі компоненти комплексу укладені в мікрокапсули — т.зв. ліпосоми (або мікро-сфери), що складаються з отриманого природним чином соєвого лецитину, близькі за своїми властивостями і розмірам клітинам шкіри, тому і відмінно засвоювані їй.

Легка і шовковиста формула молочка не містить мила і підходить для догляду навіть за чутливою шкірою.

В лінію beautycycle Повітря також входять Тонік з антивіковим ефектом, денний і нічний крем з антивіковим ефектом.

Рекомендована роздрібна ціна: 263 руб.

Світлана Святкові, представник бренду beautycycle ™ в Росії:

— Графік моєї роботи дуже щільний, часті перельоти і зміна клімату — безумовний стрес для організму, і, в першу чергу, це відбивається на стані моєї шкіри. Останнім часом я стала помічати, що шкіра обличчя стала сухою і тьмяною, з’явилися дрібні зморшки. І я вирішила спробувати нове Очищаючий молочко з антивіковим ефектом Повітря. Ефект приголомшливий: воно не тільки ефективно видаляє макіяж і сценічний грим, але й сприяють відновленню шкіри. У мене практично моментально пропало відчуття сухості шкіри, і я помітила, як розглядалися навіть дрібні зморшки навколо очей. Після чергового концерту або спектаклю це просто незамінний засіб!

Похожие темы