Дитяча декоративна косметика маленька примха чи необхідність

10 Янв, 2014

Дитяча декоративна косметика маленька примха чи необхідність

Щоб прищепити дитині смак до краси, навчити доглядати за собою, правильно користуватися кремом і помадою, можна використовувати дитячу косметику. Саме дитяча декоративна допомагає мамам знаходити спільну мову з підростаючим доньками, яким з кожним днем ​​стає все цікавіше доросла косметичка. Натуральні та безпечні інгредієнти, поживні речовини та вітаміни, що входять до складу сучасної косметики для дітей, дозволяють задовольнити цікавість малюків без шкоди для їхнього здоров’я.

Дитяча декоративна косметика: за і проти

Словосполучення «дитяча декоративна косметика» у багатьох батьків викликає здивування, оскільки більшість з них впевнене — вдаватися до косметичних засобів необхідно тільки тоді, коли краса починає в’янути. Однак у багатьох фахівців є інша точка зору на цю проблему: коли дівчатка починають тягнутися до маминого столика і косметичці

Косметичка: що залишити і з чим варто розлучитися, не варто бити їх по руках, лише раззадорівая цікавість. Важливо в цей момент прищепити дитині відчуття смаку, стилю і міри, і саме дитяча косметика допоможе це зробити. Подарована дівчинці помада, виготовлена ​​спеціально для дітей, принесе немало приємних емоцій, захистить шкіру малюка від агресивної маминої помади, а також продовжить життя її косметичці. Немає нічого поганого в тому, що дитину з дитинства привчать доглядати й стежити за собою, та й більшість лікарів впевнені, що вмиватися ніжним молочком набагато корисніше, ніж звичайною водою, дитячий шампунь

Дитячі шампуні: догляд та захист для всієї родини

врятує від сліз, а спеціальний крем захистить ніжну дитячу шкіру від морозу.

Головна вимога до дитячої декоративної косметики

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

— Безумовно, її безпеку для підростаючого чоловічка. Шкіра малюка ніжна, дуже чутлива, вона ще не здатна чинити опір негативному впливу навколишнього середовища, тому використання в косметиці консервантів, ароматизаторів і хімічних компонентів не допускається. Сучасні виробники додають для смаку і запаху екстракти полуниці, ванілі, банана, винограду, а також вітаміни та інші корисні поживні речовини. У дитячому світі, як і в світі дорослих, є своя мода, і виробники косметики ретельно за нею стежать, а точніше, створюють. Яскраві аксесуари, косметички різних форм і кольорів здатні здивувати дитини, яка помічає будь-які дрібниці. Дитячі лаки для нігтів, помади, тіні, креми та багато іншого сьогодні стають гідною заміною маминої косметиці.

Сучасні виробники дитячої декоративної косметики

Сьогодні на ринку дитячої декоративної косметики представлені Bubchen і Johnson’s Baby. Трійку лідерів замикає російська марка «Світ дитинства». Для кожної категорії споживачів виробники пропонують свою продукцію. До доступним засобам можна віднести косметику російських фабрик «Світанок», «Свобода», «Невська косметика». Середній клас представлений компаніями Nivea, Florena, Green Mamma, «Вулиця Сезам», Babyline. Марки класу люкс — західні косметичні лінії Avent, Chicco та інші. З моменту появи перших дитячих косметичних засобів минуло чимало років, і сьогодні асортимент продукції настільки величезний, що розбігаються очі. Шампуні, молочко, лосьйони, бальзами, парфумерія, лаки, помади — і це неповний перелік товарів для найменших.

Виробляти косметику для дітей складніше, ніж для дорослих. Використання спеціальних інгредієнтів і складних текстур скорочує терміни зберігання продукції, підвищує собівартість. При цьому продукція повинна бути цікавою, яскравою і подобатися не тільки дітям, а й дорослим, які приймають рішення про покупку. Темпи зростання ринку дитячої косметики дозволяють зробити висновок, що сучасні виробники зі своїми завданнями справляються цілком успішно, при цьому випуск косметики для дітей залишається дуже перспективним напрямком бізнесу, і в найближчі кілька років кількість даної продукції буде тільки рости.

Анастасія Рилова

Похожие темы